Netikėta mirtis pasiglemžė Stefaniją Grevienę(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-09 17:19

Mirė buvusi Tauragės rajono savivaldybės bibliotekos darbuotoja, aktyvi Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto narė, Suaugusiųjų mokymo centro darbuotoja Stefanija Grevienė. 

Šių metų gruodį jai būtų sukakę 66 metai.

S.Grevienė yra dirbusi Tauragės rajono savivaldybės bibliotekos Metodikos skyriuje, taip pat – vaikų literatūros skyriuje. Kurį laiką dirbo knygyne bei administratore tuometiniame „Hansa banke“.

Pastaruoju metu buvo atsidavusi Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto veiklai.  Buvo Sveikatos fakulteto dekanė.   

S.Grevienė šiandien po pietų turėjo atvykti į Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universitetą – buvo pakviestas lektorius skaityti paskaitą apie vaistažoles. Tačiau Sveikatos fakulteto dekanė neatvyko ir į universiteto vadovės Onos Sturonienės telefono skambučius neatsiliepė. O.Sturonienė kreipėsi pagalbos į S.Grevienės sūnų, kuris ir rado moterį mirusią savo namuose.

Susirinkusieji į paskaitą mirusią dekanę pagerbė tylos minute.

O.Sturonienė apie kolegę atsiliepė pačiais gražiausiais žodžiais.

– Negalime patikėti, kad jos jau nebėra tarp mūsų. Verkėme visi. Eidama, bėgdama išėjo iš gyvenimo. Ji buvo labai aktyvi, visur buvo jos pilna. Energijos buvo galima jai pavydėti. Tik geru žodžiu galime paminėti šį šviesų žmogų. Daug gerų darbų padarė, daug idėjų pasiūlė, – susijaudinusi kalbėjo O.Sturonienė.

Gerų žodžių apie S.Grevienę negailėjo ir buvusi Tauragės senjorų trečiojo amžiaus universiteto direktorė Gražina Agapova. Apie netektį ji sužinojo iš „Tauragės kurjerio“ žurnalistės.

– Nuostabus žmogus. Kupina energijos. Išsilavinusi. Pamenu, jai sakiau, kad ji gali imtis vadovauti universitetui, – vis dar negalėdama patikėti tokia skaudžia žinia kalbėjo G.Agapova.  

S.Grevienė rytoj bus pašarvota V.Lidžienės laidojimo namuose.  

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras