Ilsėkis ramybėje, maestro(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-10-06 08:12

Antradienį Lietuvą apskriejo liūdna žinia. Spalio 6 d. ryte kovą su sunkia liga pralaimėjo didis žmogus, dainininkas, poetas, mūsų visų mylimas Stasys Povilaitis. Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų.

Ansamblio „Nerija“ dainininkai reiškia gilią užuojautą dėl draugo ir kolegos Stasio Povilaičio netekties ir liūdi drauge su  maestro šeima ir visais, kurie  pažinojo S.Povilaitį asmeniškai arba buvo didžiulio jo talento gerbėjais.

„Jis niekam  iki paskutinės akimirkos apie savo  ligą nepasakojo. Lenkiu galvą prieš tokią tvirtybę ir drąsiai galiu pasakyti, kad tai -  visų laikų populiariausias Lietuvos estrados dainininkas“, – sakė S.Povilaičio draugė ir kolegė, „Nerijos“ dainininkė Nijolė Tallat-Kelpšaitė.

„Man bičiulystė su Stasiu buvo išskirtinis dalykas. Jis turėjo labai retai pasitaikančią savybę: buvo labai teisingas. Niekada nerezgė intrigų, niekam nėra perbėgęs kelio ar lipęs per galvas“, – sakė dainininkas Edmundas Kučinskas su S.Povilaičiu ansamblyje „Nerija“ pradirbęs ketverius metus. Vėliau pradėję solinę karjerą vyrai dažnai susitikdavo scenoje.  Nors dainininkus skyrė aštuoneri metai, jie visą gyvenimą išsaugojo itin pagarbius ir draugiškus santykius.

Dar vienas „Nerijos“ kolega Simonas Donskovas prisiminė išskirtinį S.Povilaičio humoro jausmą: „Su juo visada galima buvo pajuokauti, bet jo humoras buvo labai gražus, neįžeidus“.

 „Stasys man gyvenime nėra nė vieno blogo žodžio pasakęs, tik pataręs ir padaręs taip taktiškai ir neįžeidžiančiai, kaip tik jis vienas temokėjo“, – maestro taktiškumą prisimena ir dar viena „nerijietė“ Laima Žemaitytė.

Žinios apie dainininko stipriai pašlijusią sveikatą buvo pasiekusios visus, tačiau jo kolegos iki paskutinės akimirkos neprarado vilties ir tikėjimo, kad S.Povilaitis pasirodys jubiliejiniuose „Nerijos“ koncertuose lapkričio mėnesį. Jis pats buvo šių koncertų sumanytojas, dar vasarą sukvietė  draugėn kolegas, planavo vesti renginį ir jame dainuoti.  Tikėjimą ypač palaikė tai, kad S.Povilaitis niekada nėra skundęsis dėl savo sveikatos, nė sykio nėra parodęs, kad blogai jaučiasi ar atšaukęs suplanuotų koncertų.

Visų jį pažinojusių akyse jis išliko išskirtinės stiprybės ir tvirtybės žmogumi.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras