Į paskutinę kelionę palydėtas Eičių girininkas Eugenijus Jucius(3)

2009-03-24 06:00

Kovo 20-osios naktį eidamas penkiasdešimt ketvirtuosius metus mirė Tauragės miškų urėdijos Eičių girininkas Eugenijus Jucius. Eugenijus Jucius gimė 1955 metais liepos 5 dieną Upynoje, Šilalės rajone. Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgijęs miškininko specialybę E.Jucius 1982 metais atvažiavo dirbti į Tauragės miškų pramonės bandomąjį ūkį, buvo paskirtas girininku ir šias pareigas ėjo iki mirties.

 

Jauną stiprų, energingą vyrą, ką tik grįžusį iš miško, vos peržengusį savo namų slenkstį staiga pakirto infarktas.

Su žmona Stase jie visą laiką gyveno Eičiuose. Užaugino sūnų Saulių ir dukrą Rimą, abu jie tebestudijuoja Vilniaus ir Kauno aukštosiose mokyklose.

Tauragės urėdijoje vieninteliam E.Juciui buvo suteikta girininko pirmoji klasė.

Tauragės miškų urėdijos vyriausiasis miškininkas Antanas Gaudiešius, ilgai ėjęs urėdo pavaduotojo pareigas, sakė, kad Eugenijus buvo labai geras darbuotojas, ištikimas draugas, juo visuomet ir visur buvo galima pasikliauti.

– Jis buvo labai geras specialistas, turintis savo nuomonę, mokantis ją argumentuotai ginti. Sugebėjo pažvelgti į ateitį, su juo buvo galima pasitarti iškilus problemoms. Jo vadovaujama girininkija buvo pavyzdingai sutvarkyta, suremontuoti pastatai. Eugenijus buvo aistringas medžiotojas. Medžiojo ne tik Tauragės rajone, medžioti važiuodavo į Rusiją. Sukaupė įspūdingą medžioklės trofėjų kolekciją, muziejų. Šio žmogaus mirtis – netektis šeimai, artiesiems, draugams ir miškininkų kolektyvui, – teigė A.Gaudiešius.

Vakar Eugenijų Jucių artimieji, giminės, draugai, bendradarbiai palydėjo į amžinojo poilsio vietą  Gaurės kapinėse.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras