Taurų parke ruošiamasi Joninių linksmybėms (5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-06-23 12:48

Pagrindinė Joninių šventė šiandien vyksta Taurų parke. Raimondos Alysienės nuotrauka  

Joninių šventė Taurų parke šiandien prasidėjo nuo pietų – veikia kukli mugė, išdykaudami krykštauja vaikai. O suaugusieji ruošiasi prekybai, instrumentus derina, galanda kalavijus riterių kovoms – pirmą kartą tauragiškiai išvys teatralizuotas viduramžių riterių kraują stingdančias kovas.

Kas turės drąsos, galės pasivaržyti viduramžių ginklanešio užduotyse. Riterių kovos suplanuotos nuo 15 iki 20 val. Po kovų susirinkusieji galės stebėti Kultūros centro kolektyvų pasirodymus: dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ kapelos ir šokėjų koncerto, Jonus ir Janinas sveikins ansamblis „Dar pabūkim“, linksmins ansamblis „Gentleman's band“.

Prie parko pilies vyks muzikos ir ugnies fiesta „Šventoji Joninių ugnis“, bus užkurti laužai. 23 val. suplanuotas Deivio koncertas ir šėlsmas prie Joninių laužo.

Šiandien Jonines švęs Dapkiškių ir Vaitimėnų bendruomenių nariai.

O ryt Joninių paparčio žiedo bus ieškoma Pagramančio krašte, į linksmą pasibuvimą kviečia ir Jovarų bendruomenės nariai.

Mažoniškiai ir adakaviškiai šeštadienį ne tik Jonus ir Janinas sveikins, bet ir su gimtinėn sugužėjusiais kraštiečiais susitiks.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras