Skaudvilėje – kaimyninės šalies fotografijos(5)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-06-28 13:37

Baltarusijos garbės konsulą šiltai priėmė nedidelis būrelis skaudviliškių. Mortos Mikutytės nuotraukos

Vakar Skaudvilės kultūros namuose pristatyta fotografijų paroda, atkeliavusi iš pačios Baltarusijos. Darbuose – žinomi sportininkai ir įspūdingos arenos.

Tauragėje žinomas fotografas Sigitas Kancevyčius sukvietė skaudviliškius į kultūros namuose vykusį fotografijos parodos „Kaimyninės šalies sporto akimirkos“ pristatymą. Jame taip pat dalyvavo Baltarusijos Respublikos Garbės konsulas Nikolaj Logvin. Parodoje demonstruojamuose kadruose – žymūs Baltarusijos sportininkai bei išskirtinės didžiulės arenos. Šiomis fotografijomis kaip tik minimos Europos sporto žaidynės Minske.

Į parodos pristatymą pakviestas garbės konsulas daug kalbėjo apie Baltarusijos sportą, kultūrą, turizmą. Priminė ir apie bevizį režimą – lengvesnę galimybę patekti į šalį sporto žaidynių metu.

Kultūros namuose iškabintos nuotraukos žavi profesionalių sportininkų išreikštomis fizinėmis galimybėmis, perteiktomis įtemptų varžybų akimirkų emocijomis. Visiška priešingybė šiems kadrams – arenų nuotraukos, kuriose atsispindi švari architektūrinė estetika ir preciziškumas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras