„Poezijos pavasaris“ – jau dešimti metai Tauragėje(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-30 14:00

„Poezijos pavasaris“ kasmet Tauragėje suburia būrį eiliuoto žodžio mylėtojų. Autorės nuotrauka

Kaip ir kasmet, prie restorano „Banga“ vyko vienas Lietuvos rašytojų sąjungos ir rašytojų klubo organizuojamo festivalio „Poezijos pavasaris“ renginių.

– Kasmet Lietuvos rašytojų sąjunga sudaro po grupę autorių ir skaitovų, kurie poeziją skaito įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Šiemet savo kūrybą skaitė Rašytojų sąjungos narys Aleksandras Šidlauskas, Giedrė Kazlauskaitė, Daiva Kreivytė, Benediktas Januševičius, Rūta Suchodauskytė, Arūnas Spraunius. Širvio, Strielkūno, Graičiūno poeziją skaitė skaitovas, televizijos ir radijo diktorius Juozas Šalkauskas. Poeziją skaitė ir vietiniai skaitovai, „Versmės“ gimnazijos mokinė Gabija Stromylaitė dar ir padainavo, tos pačios mokyklos gimnazistas Almantas Lesnickas grojo gitara, – vardijo Sigitas Kancevyčius, Tauragės B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorius, vienas „Poezijos pavasario“ renginių Tauragėje iniciatorius.

Pasak S.Kancevičiaus, po renginio Tauragėje grupė autorių vyko į Raseinius. Festivalis „Poezijos pavasaris“ rengiamas jau 52-ejus metus, apie 10 metų festivalio renginiai kasmet vyksta mūsų mieste.

– Tai, kad renginys Tauragėje įvyktų, rūpinasi Tauragės B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Meilė Parnarauskienė su kolegomis. Nuostabu, kad padarytas įdirbis ir vietos žmonės apie šį renginį jau puikiai žino, restorano terasa kasmet būna pilnutėlė. Poeziją tauragiškiai mėgsta. Noriu padėkoti restorano „Banga“ savininkams, kad jie mus priima, – sakė S.Kancevyčius.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras