Bibliotekos lankytojus šiurpino siaubo pasakomis(6) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-04-26 19:54
Margaritos Rimkutės nuotrauka

„Apeironas“ teatro aktorės. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Trys raganomis persirengusios „Apeirono“ teatro aktorės juokavo suėsiančios žiūrovus, šiurpiai kvatojo ir savo siaubo pasakomis juos juokino, nors kartais bibliotekoje ir stodavo mirtina tyla. Toks buvo vienas pirmadienį prasidėjusios 17-osios Bibliotekų savaitės renginių „Šiurpės“.

– Viena ragana pasikvietė mergaitę ir sako: „Tu būsi mano marti. Dabar eik ir apžiūrėk mano turtus“. Ta nuėjusi į vieną kambarį aptiko žmonių rankas ir kojas. Nuėjusi į kitą rado statinaitę kraujo ir statinaitę smegenų. Nuėjusi į trečią – ant kuolų pamautas žmonių galvas. Kai mergaitė grįžo, klausia: „Na, ar viską matei?“ „Mačiau“, – atsakė ši", – pasakojo aktorė.

– Na, o kai viską išklausė, ragana suėdė savo marčią. Tačiau pasigavo rotavirusą, apsinuodijo ir numirė.

Žiūrovai kvatojo. Panašiai baigėsi ir kitos pasakos. Skaitykla skendėjo prieblandoje. Degė žvakės. Vienos aktorių pianinu skambinama melodija priminė siaubo filmų garso takelį.

Pirmadienį šalyje prasidėjo 17-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Balandžio 24–30 dienomis visose šalies bibliotekose vyksta daugybė įvairiausių renginių. Pirmadienį  Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka savaitę pradėjo įvertindama ištikimiausius savo bičiulius ir paskelbdama Tauragės metų knygų autorius.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras