Bibliotekoje su vaikais susitiko Liudas Mikalauskas(5)

2015-03-24 08:55

Liudas Mikalauskas ne tik puikus dainininkas, puikus aktorius, malonus ir šiltas žmogus, bet ir geras pedagogas. Autorės nuotrauka

„Atrask vaikystės biblioteką“ – nauja iniciatyva, kurią respublikoje inicijavo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Visoje Lietuvoje žinomi žmonės atranda vaikystės bibliotekas ir tampa jų globėjais. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos globėju maloniai sutiko būti ir taip prie kultūros puoselėjimo savo gimtajame mieste prisidėti Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas tauragiškis Liudas Mikalauskas.

Į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių su parengta programėle vaikams „Žaidimai su knygomis ir dainomis“ Liudas Mikalauskas atvyko kartu su kolega solistu Egidijumi Bavykinu. L.Mikalauskas, pasitelkęs multimediją, vaikams papasakojo apie teatrą, ten dirbančių dainininkų, muzikantų, šokėjų, režisierių, dirigentų, grimuotojų, choreografų, suflerių vaidmenį teatre kuriant spektaklius. Vaikai dalyvavo improvizuotame chore pagal Just. Marcinkevičiaus eiliuotą poemėlę vaikams „Grybų karas“, dainavo  muzikines natas  iš vieno garsiausių kino istorijoje miuziklų „Muzikos garsai“, dalyvavo muzikiniame žaidime-viktorinoje apie muzikos instrumentus, pasinaudoję teatro grimu, kūrė pasirinktus teatro personažus. Svečiai  suvaidino ištrauką iš Kauno muzikiniame teatre rodomos komiškos operos vaikams „Ausinė kepurė“, kurioje Liudas atlieka geraširdžio Šuns, o Egidijus – savimylos Ožio vaidmenis.

Renginyje dalyvavę žiūrovai įsitikino, kad L.Mikalauskas ne tik puikus dainininkas, puikus aktorius, malonus ir šiltas žmogus, bet ir geras pedagogas, mokantis bendrauti su vaikais.

 Alina Bagdonienė, Vaikų literatūros skyrius vedėja

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras