Aštuntieji „Metų tauragiškio“ rinkimai šįvakar – nuo vario audros iki garsiausių krašto žvaigždžių (8)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2016-01-31 12:18

Prieš Padėkos vakarą Kultūros rūmų fojė bus atidaryta jau tradicinė „Tauragės kurjerio“ fotoparoda. Renaldo Malycho nuotrauka 

Aštuntą kartą rengiami „Metų tauragiškio“ rinkimai šįkart ir vėl džiugins akį ir širdį ne tik puikių atlikėjų pasirodymais, bet ir galimybe susitikti su toliau gyvenančiais kraštiečiais. Šįvakar, sausio 31-ąją, renginio metu  bus išdalytos aštuonios nominacijos.

Metams pasibaigus pagerbti kraštui nusipelniusius žmones tapo tradicija: skaitomiausio Tauragės krašto laikraščio skaitytojai balsuodami išrenka tuos, kurie praėjusiais metais nuoširdžiu darbu, laimėjimais ar širdies gerumu nusipelnė pagarbos.

Už šių metų nominacijų laureatus balsavo 1380 žmonių. Šįkart, pasak renginio sumanytojo ir organizatoriaus UAB „Tauragės kurjeris“ direktoriaus Renaldo Malycho, organizuojant renginį išsikeltas tikslas surinkti būrin ne tik čia gyvenančius šviesuolius, bet ir tuos, kurie kilę iš mūsų krašto, tačiau likimo valia gyvena kitur.

– Norime parodyti, kad Tauragė savo šviesuolius pažįsta, prisimena ir gerbia, kur jie begyventų. Jų tiek daug, kad visi, ko gero, net netilptų į salę, tad keliame sau tikslą kasmet jų pakviesti vis daugiau – sako R.Malychas.

Todėl ir renginio vedėjas – iš Tauragės kilęs žinomas aktorius Arūnas Sakalauskas, garsėjantis nepakartojamomis improvizacijomis, jam talkins, kartu ir dainuos operos solistas Liudas Mikalauskas, savo nuostabiais balsais džiugins operos solistė Jomantė Šležaitė ir populiariosios muzikos atlikėja, grupės „Magnit“ narė Emilija Katauskaitė, šiemet tapusi televizijos projekto „Lietuvos balsas“ finalininke.

Kartu su L.Mikalausku šiemet renginyje pasirodys Panevėžio vario dūdų orkestras „Aukštyn“, vadovaujamas Remigijaus Vilio, su gausiu būriu jaunų, gabių muzikantų, šokėjų ir būgnininkų korpusu. Specialiai į šventę iš Olandijos atskris orkestro dirigentas Piet Visser. Kartu su L.Mikalausku orkestras yra parengęs puikią programą, o neseniai sėkmingai pasirodė Lietuvos televizijos projekte „Vario audra“.

Nemažai garsių tauragiškių bus ne tik scenoje, bet ir salėje, tarp žiūrovų. Į renginį žada atvykti Tauragės bičiulių draugijos Vilniuje pirmininkė Otilija Klimaitienė, Lietuvos kredito unijų asociacijos pirmininkas Fortūnatas Dirginčius, Nidoje kunigaujantis Jonas Liorančas, visas būrys Klaipėdoje gyvenančių tauragiškių. Kvietimas išsiųstas ir šiuo metu bene garsiausiam tauragiškiui – Vilniaus merui Remigijui Šimašiui.

– Pabūsime kartu, pasidžiaugsime mūsų krašto šviesuoliais, apie kuriuos skaitydami imame didžiuotis esą tauragiškiai, – sako R.Malychas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras