Alio, redakcija: Kaip suspėti bibliotekoje pasikeisti knygas?(6)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-05-30 05:44

Autorės nuotrauka

Tauragiškė Lina į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipėsi dėl Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos darbo laiko. Dėl to, kad jis sutampa su moters darbo laiku, jai kyla nepatogumų pasikeičiant knygas.  

– Dirbu nuo 9 iki 17 valandos, o kartais ir šeštadieniais iki 14 valandos. Bibliotekos darbo laikas sutampa su mano ir daugelio kitų žmonių darbo laiku. Iki 18 valandos nesuspėju į biblioteką ateiti. Sudėtinga pasiimti ar pasikeisti knygas. Be to, vasaromis biblioteka šeštadieniais nedirbdavo, tai nebeliks jokios galimybės pasikeisti knygų, – sakė Lina.

Moteris siūlo – skaitytojų patogumui biblioteka nors vieną darbo dieną galėtų dirbti nuo 8 valandos.

Atsakyti paprašėme bibliotekos direktoriaus pavaduotojos Danutės Tauginaitės. Anot jos, viešoji biblioteka skaitytojus aptarnauja nuo 9 iki 18 val. darbo dienomis, šeštadieniais – nuo 10 iki 16 val.

Darbo laikas nurodytas ant bibliotekos lauko ir abonemento durų, interneto svetainėje www.tauragevb.lt.

– Prieššventinėmis dienomis dirbame valanda trumpiau. Skaitytojų neaptarnaujame paskutinę kiekvieno mėnesio – švaros – dieną, – sakė D.Tauginaitė.

Vasarą lankytojų srautai sumažėja, be to, darbuotojai atostogauja, todėl nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. šeštadieniais biblioteka, pasak D.Tauginaitės, nedirba. Prie bibliotekos yra knygų grąžinimo įrenginys, kuriuo galima naudotis bet kuriuo paros metu.

– Apgailestaujame, kad gerbiama skaitytoja nesikreipė į bibliotekos darbuotojas asmeniškai jai reikiamu metu – visuomet rastume galimybę patenkinti poreikius, nes administracija, Informacijos skyrius, kitų skyrių vedėjos dirba nuo 8 valandos. Atsiprašome skaitytojos už patirtus nepatogumus, manome, kad šį nesusipratimą būtume išsprendę, jei būtų kreiptasi, – sakė D.Tauginaitė.

***

Turite klausimų ir nerandate atsakymų? Skambinkite mums tel. (8 446) 55 550.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras