Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Vienuolikmečiui sulaužyta nosis(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-01-30 13:55

Laisvės gatvė.

Paskutinės sausio mėnesio dienos pasižymi smurto gausa. Vos per dvi dienas užfiksuoti dar du nauji smurto protrūkiai. Sumuštas ir vienuolikmetis.

Sekmadienį, apie 04.40 val., Tauragėje, Laisvės gatvėje, du nepažįstami asmenys pasibeldė į privataus namo duris. Jas atvėrė neblaivus (1,89 prom. alkoholio) vyriškis (gim. 1986 m.). Nepažįstamieji čiupo kambaryje ant stalo buvusį telefoną „Samsung S6“ bei kompiuterį „Toshiba“ ir paspruko.

Į įvykio vietą atskubėjo medikai, tačiau jokių negalavimų nenustatė.

Būdamas neblaivus vyras vargiai sugebėjo atsakyti į pareigūnų užduodamus klausimus. Bandė pasakoti, jog namuose vartojo alkoholinius gėrimus su pažįstamais vaikinais ir merginomis. Galiausiai esą tarp jų įvyko konfliktas. Tačiau tikslius parodymus paimti nuspręsta nukentėjusiajam išsiblaivius.

Pirmadienį, apie 15.30 val., Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., du nepažįstami asmenys, dėl neaiškių priežasčių, sumušė vienuolikmetį. Šis dėl sumušimo pristatytas į ligoninę. Gydymo įstaigoje nustatytas nosies kremzlės lūžis.

Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šiuos veiksmus užpuolikui gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras