Už pagalbą atskleidžiant nusikaltimus policija dėkoja gyventojams ir „Tauragės kurjeriui“ (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-10-06 11:04

„Tauragės kurjerio“ žurnalistai nuolat bendradarbiauja su policija ir dėkoja gyventojams už pasitikėjimą. „Tauragės kurjerio“ nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus džiugina tauragiškių neabejingumas ir pilietiškumas. Spalio 4 d. žiniasklaidos atstovai ir miesto gyventojai buvo paprašyti policijos pareigūnų pasidalinti žinia atpažįstant asmenį, įtariamą vagyste. Šią informaciją policijos pareigūnai viešino ir savo socialinio tinklo paskyrose.

Jau kitą dieną laikraščio „Tauragės kurjeris“ korespondentė, gavusi anoniminį pranešimą iš gyventojo, kuris atpažino ieškomą asmenį, apie tai operatyviai informavo policijos pareigūnus. Gyventojo suteikta anoniminė informacija pasitvirtino ir įtariamas asmuo, įvykdęs vagystę, buvo surastas.

Dar praėjusios savaitės viduryje Tauragės gyventojas pastebėjo Tauragės miesto gatvėmis įtartinai manevruojantį automobilį. Pilietis įtardamas, kad transporto priemonę vairuojantis vyriškis galimai neblaivus, pradėjo važiuoti jam iš paskos ir apie šį atvejį informavo policijos pareigūnus. Atvykus policijos pareigūnų ekipažui neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas.

Rugsėjo 25-ąją, pirmadienį, pareigūnus nudžiugino dar vieno Tauragės gyventojo poelgis. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas vietos žiniasklaidą informavo, kad tądien, apie 10 val., Tauragės turgelyje Dariaus ir Girėno g. neaiškiomis aplinkybėmis iš 75-erių metų buvo pavogta piniginė, kurioje buvo asmens dokumentai bei 260 eurų. Tą pačią dieną laikraščio „Tauragės kurjeris“ korespondentė pareigūnus informavo, kad pilietis į redakciją atnešė rastą piniginę su pinigais ir dokumentais. Piniginę pareigūnai grąžino savininkui.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi ir dėkoja neabejingiems ir pilietiškiems gyventojams bei tikisi, kad jų pavyzdžiu paseks daugiau žmonių.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras