Sudegino Balskų poilsiavietės baldus(3)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-06-26 11:13

Mažonų seniūnijos nuotrauka

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dar vieno padegimo. Šįkart nusiaubta poilsiavietė Balskų kaime prie tvenkinio. Seniūnija skaičiuoja patyrusi beveik 1000 eurų nuostolį.

Policijos pareigūnai apie deginamą poilsiavietę iš pranešėjo sužinojo dar praėjusią savaitę, ketvirtadienį. Gauta informacija, kad galimai 35-erių metų vyras atvyko prie Balskų tvenkinio su dviračiu ir padeginėja suoliukus.

Iš viso sunaikinti 6 baldai – pavėsinė, stalas su dviem suoliukais ir dar du atskiri suoliukai. Seniūnas Jonas Samoška teigia, kad oficialiai nuostoliai siekia 975,28 Eur.

– Apie įvykį informavo vietiniai gyventojai, jie pastebėjo. Nuostolius paskaičiavome su nusidėvėjimu. Žinoma, naujus baldus įrengti kainuotų brangiau – šie dar galėjo tarnauti. Nesuprantu tokio kai kurių žmonių požiūrio. Atrodo, dirbi ir stengiesi visų labui, kad visiems būtų smagu ir patogu. Juk dėl vandalų kenčiame visi. Yra projektas Balskuose gerokai sutvarkyti poilsiavietę. Bet jei taip elgiamasi, tai nežinau, kiek bus naudos, – nusivylimo neslėpė seniūnas.

Policijos pareigūnai dėl turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu pradėjo ikiteisminį tyrimą. Komisariato atstovė Aušrinė Valantiejienė atskleidė, kad asmuo nesulaikytas.

„Prieš padegimą toje vietoje viešąją tvarką pažeidinėjo vienas neblaivus policijai žinomas asmuo. Jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir jis buvo išprašytas. Įtariama, kad tas pats asmuo galėjo grįžti ir padegti lauko baldus“, – atsakyme teigė Tauragės AVPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė.

Padegėjui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras