Sprukdamas iš avarijos kariškis trenkėsi į stulpą(14)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-02-23 10:27

Redakcijos archyvo nuotrauka

Vakar vakare automobilių aikštelėje Dariaus ir Girėno gatvėje neblaivus vairuotojas sukėlė eismo įvykį bei bandė iš jo pasišalinti. Kaip vėliau paaiškėjo, už vairo sėdėjo Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono skyriaus vadas.

Trečiadienį, apie 17.18 val., Tauragės mieste, Dariaus ir Girėno g., nuosavu automobiliu „Toyota Corolla Verso“ važiuodamas Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono skyriaus vadas A. L. (gim. 1984 m.) suko į parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelę. Sukdamas atsitrenkė į „Seat Alhambra“ markės automobilį, vairuojamą 48-erių metų vyriškio.

Po susidūrimo „Toyota Corolla Verso“ vairuotojas bandė pasišalinti iš įvykio vietos, tačiau nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą ir apšvietimo stulpą.

Eismo įvykio metu žmonės nesužaloti.

Kaip patikrinus paaiškėjo, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuoto pėstininkų bataliono skyriaus vadas A. L. Transporto priemonę vairavo neblaivus. Nustatytas 1,91 prom. alkoholio girtumas. Vyras uždarytas į areštinę. Dėl vairavimo išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras