Siūlė 10 eurų kyšį, kai grėsė tokio pat dydžio bauda(6)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-12-28 08:32

Pėsčiųjų perėja vos už kelių metrų, tačiau vyras gatvę kirto neleistinoje vietoje. Daivos Žebelienės nuotrauka

Trečiadienio vakarą Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, policijos pareigūnams įkliuvo ne per pėsčiųjų perėją ėjas 51-erių metų vyras. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, tauragiškis pareigūnui bruko 10 eurų kyšį, tačiau užsitraukė dar didesnė nemalonę.

Vyras Dariaus ir Girėno gatvę kirto ne pėsčiųjų perėjoje, kai kelio matomumo zonoje ji yra. Už tai jam grėsė nedidelė piniginė bauda, tačiau policijos pareigūnams jis davė 10 eurų kyšį. Dėl to jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Paaiškėjo ir tai, kad kyšį siūlęs vyras buvo neblaivus (0,66 prom. alkoholio).

Anot Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresniosios specialistės Linos Banienės, už ėjimą per gatvę ne pėsčiųjų perėjoje, kai ji yra matomoje zonoje, gresia bauda nuo 20 iki 40 eurų. Surašant administracinį nurodymą, gali pakakti sumokėti pusę minimalios baudos – 10 eurų.

L.Banienė „Tauragės kurjerį“ informavo ir apie kitus pastarųjų dienų bandymus papirkti policijos pareigūnus. Švenčių dienomis pareigūnams kaip kyšiai buvo siūlomi 248 eurai ir šampano butelis.

Dėl bandymų papirkti pareigūnus pradėti ikiteisminiai tyrimai. Už tai gresia bauda arba areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras