Šilumos tinkluose sužalotas darbininkas(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-08 11:49

Mortos Mikutytės nuotrauka

Greitosios medicinos pagalbos brigada ir policijos pareigūnai šiandien skubėjo į Tauragės šilumos tinklų teritoriją. Gautas pranešimas apie nuo stelažo nukritusį darbininką.

Apie 13.30 val. bendruoju pagalbos telefonu gautas skubus iškvietimas dėl Tauragės šilumos tinkluose nutikusios nelaimės. Pranešta apie nuo stelažo nukritusį darbininką. Vyras buvo netekęs sąmonės, jam sužalota galva. Iš kokio aukščio vyras nukrito ir ar jis dėvėjo šalmą, kol kas nepranešama.  

Į įvykio vietą nedelsdami išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Šie darbininką sutvarstyta galva skubiai išvežė į ligoninę.

Nelaimės vietoje buvę policijos pareigūnai teigė kol kas negalintys plačiau pakomentuoti nelaimės aplinkybių ir nuskubėjo apžiūrėti įvykio vietos.

UAB „Tauragės šilumos tinklai“ direktorius Audrius Arcišauskas „Tauragės kurjeriui“ sakė dar negalintis įvardyti, kurios įmonės darbininkui atsitiko nelaimė. Jo teigimu, naująjį šilumos katilą montuojanti UAB „Nest Baltija“ turi teisę samdyti subrangovą, taip pat netoliese dirba elektrikai. Tad kas konkrečiai nukentėjo, paaiškėsią vėliau.

Šiuo metu įvykio vietoje darbuojasi policijos pareigūnai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras