Sekmadienio chuliganizmas: nukentėjo net policijos mašina (4)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-09-18 12:19

Tauragės AVPK nuotrauka

Sekmadienį Tauragės rajono pareigūnai užregistravo šešis įvykius dėl chuliganiško, agresyvaus elgesio. Kentėjo ne tik sugyventinės, sugėrovai, suniokota ir policijos mašina – Skaudvilės mieste pareigūnų sulaikytas chuliganas išspyrė tarnybinio automobilio galinių durelių stiklus.

Kaip informuoja Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas, vykstant Skaudvilės miesto šventei, sekmadienio naktį, apie 1 valandą, Skaudvilės Liaudies aikštėje dėl viešosios tvarkos pažeidimų sulaikomas 35-erių metų vyras  nevykdė policijos pareigūnų teisėtų reikalavimų. Vyras neblaivus triukšmavo viešoje vietoje. Chuliganas priešinosi sulaikomas, prireikė antrankių. Tačiau ir surakintas antrankiais vyras nenurimo. Įsodintas į tarnybinį automobilį jis išspyrė abejų galinių durelių stiklus. Anot komisariato atstovės spaudai Linai Banienės, vyras uždarytas į areštinę 48 valandoms. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Tą pačią dieną apie 13 valandą, Tauragėje Moksleivių alėjos daugiabučio bute sumušta 38-erių metų moteris. Prieš ją smurtavo 31-erių metų neblaivus sugyventinis. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vakare, 20.30 val., Vytauto gatvės daugiabučio laiptinėje buvo užpultas 57-erių metų vyras. Užpuolę iš matymo pažįstami asmenys papurškė jam ašarinių dujų į akis ir atėmė du butelius alaus.

Apie 21.30 val. T.Ivanausko gatvėje išgertuvių metu 20-metis sumušė 47-erių metų moterį. Jaunuolis iš moters atėmė telefoną „Nokia“ ir reikalavo duoti jam pinigų. Tas pats jaunuolis kartu su draugu virtuvėje sumušė bendraamžį ir iš buto, kuriame girtavo, pasišalino. Agresyvų jaunuolį policija sulaikė ir pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo.

Policija pradėjo tyrimą ir dėl šeštadienį, 17.15 val., vyro sumuštos 47-erių metų Tauragės rajono gyventojos.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras