Sekmadienį Batakiuose rastas apdegęs moters kūnas(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-04 10:34

Batakių kaime sekmadienis prasidėjo tragiškai – namuose rastas apdegęs moters kūnas. Ugniagesių pagalbos neprireikė. Tą pačią dieną, apie vidurdienį, ugniagesiai gelbėjo kačiuką.

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, sekmadienio rytą, apie 9 val., gautas pranešimas, kad individualiame name Batakių kaime nuo degančios žvakės užsidegė žmogus, kurį gyventojai užgesino patys. Pasak ugniagesių, papildomai susisiekus pranešėjas informavo, kad 79-erių moteris mirė, patalpos neapgadintos, tad ir ugniagesiai gelbėtojai į įvykio vietą nesiųsti.

Policijos pareigūnai paros įvykių suvestinėje informuoja, kad apdegusią mamą virtuvėje rado į svečius atėjusi tame pačiame kaime gyvenanti duktė. Pirminiais duomenimis, smurto požymių nenustatyta. Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

Ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė sekmadienį Tauragėje, Ganyklų g. Apie 11.30 val. pranešta, kad tarp šulinio rentinių plyšių įstrigęs kačiukas. Ugniagesiai gelbėtojai iš 3 m gylio šulinio ištraukė kačiuką ir perdavė šeimininkui.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras