Savaitgalis paženklintas nusikaltimais ir nelaimėmis(1)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-03-19 11:23

Daivos Žebelienės nuotrauka

Praėjusios savaitės antroji pusė gausi nusikaltimų ir nelaimių. Vagys brovėsi į butus, pasikėsinta į smurto šeimoje raminti atvykusius pareigūnus. Užsidegusios šiukšlės apgadino du automobilius. Po gaisro neišgyveno moteris. Greitosios medicinos pagalbos automobilyje mirė 64-erių metų vyras.  

Ketvirtadienį vagys įsisuko į butus Gedimino gatvėje. Apie 16.30 val. į namus grįžusi moteris rado atrakintas buto duris. Bute šeimininkė pamatė išmėtytus daiktus, o prie durų maišelyje padėtą nešiojamąjį kompiuterį „Toschiba“. Tačiau iš buto niekas nepavogta – matyt, įvykdyti nusikaltimą kažkas sutrukdė. Laužimosi žymių nebuvo, į butą patekta, kaip spėjama, pritaikius raktą. Tokiu pat būdu tądien vagys įsibrovė ir į kitą butą Gedimino gatvėje. Šio buto šeimininkei pridaryta nuostolių daugiau nei už 3000 eurų. Apie 17 valandą į namus grįžusi moteris pasigedo 521 euro, 300 dolerių, kvepalų, laikrodžių, kompiuterio ,,Dell“, žaidimų kompiuterio ,,Play Station“. Abu šie butai – penktuose daugiabučių aukštuose.

Sekmadienį, apie 15.30 val., malšinti smurto artimoje aplinkoje į Dapkiškius nuvykę policijos pareigūnai nedaug trūko, kad būtų nukentėję patys. Pareigūnai į namus Dapkiškiuose išvyko gavę pranešimą, kad 56-erių metų vyras sumušė žmoną. Atvykusius pareigūnus pasitiko agresyviai nusiteikęs poros sūnus. Neblaivus (2,37 prom.) 29-erių metų vyras puolė pareigūnus metaliniu strypu, tačiau suduoti nespėjo, nes policininkai panaudoję elektros impulsinį prietaisą jį nuginklavo ir sulaikė. Į pagalbą sūnui atskubėjo ir žmoną nuskriaudęs vyras. Jis taip pat buvo neblaivus (2,36 prom.) ir agresyviai elgėsi su pareigūnais. Nukentėjusioji buvo išgėrusi ne ką mažiau už vyrus. Jai nustatytas 2,24 prom. girtumas. Dėl sukelto skausmo į gydymo įstaigą moteris nesikreipė. Neblaivūs vyrai uždaryti į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasipriešinimo pareigūnams.

Sekmadienio vakarą Gedimino gatvėje policijos pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilį „Toyota Avensis“ vairavęs 37-erių metų Vokietijos pilietis. Jam teks atsakyti ne tik dėl to, kad girtas (1,63 prom.) sėdo prie vairo, bet ir dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams vairuotojas bruko 200 eurų kyšį, kad išvengtų baudžiamosios atsakomybės dėl vairavimo apsvaigus. Vokietijos piliečiui išsiblaivyti teko areštinėje.

Iš viso savaitgalį Policijos komisariato įvykių suvestinėje registruoti septyni pranešimai. Rusijos pilietis VĮ „Regitra“ bandė registruoti kemperį „Elddis Firestorm“. Patikrinus duomenų bazes buvo pastebėta, kad Jungtinėje Karalystėje paskelbta šio kemperio paieška. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nusikalstamu būdu įgyto turto realizavimo.

34-erių metų tauragiškis parašė pareiškimą dėl sukčiavimo. Kaip pareiškėjas informavo policiją, internetiniame portale jis rado skelbimą apie parduodamą automobilį BMW 530XD ir už jį pervedė avansu 1000 eurų į uždarosios akcinės bendrovės sąskaitą, tačiau vėliau su pardavėju susisiekti jam nepavyko.  

Policija taip pat pradėjo tyrimą dėl šeštadienio rytą greitosios medicinos pagalbos automobilyje mirusio 64-erių metų vyro. Į ligoninę vežamas vyras buvo be sąmonės, medikė jį gaivino, tačiau nesėkmingai. Mirties priežastis tikslinama. Savaitgalį pradėta dingusio 56-erių metų skaudviliškio paieška.

Savaitgalis buvo neramus ir ugniagesiams. Penktadienio vakarą Kovo 11-osios gatvės mediniame name kilęs gaisras nusinešė moters gyvybę. Tą pačią dieną į Kovo 11-osios gatvę ugniagesiai buvo kviečiami dėl kamine užsidegusių suodžių.

Šeštadienį ugniagesiams gelbėtojams pranešta apie degančią pievą netoli Lauksargių. Išdegė apie 100 arų žolės. Apie 23 val. gaisriniai automobiliai lėkė į Tauragės Gaurės gatvę – pranešta, kad dega malkos, o šalia stovi automobiliai. Atvykus automobilių stovėjimo aikštelėje degė sukrautos šiukšlės. Gaisro metu apgadinti šalia stovėję du automobiliai – „Opel Zafira“ prancūziškais numeriais ir „VW Golf“. Apdegė vienos mašinos galinė dalis, išdužo bagažinės šoninis ir galinis stiklai, kitos sudegė galinis bamperis ir išdužo galinis žibintas.

Sekmadienio rytą gelbėtojai jau skubėjo į Kranto gatvę – reikėjo gelbėti ant silpno ledo užlipusį ir įlūžusį keturkojį. Šuniukas buvo įlūžęs maždaug už 8 metrų nuo kranto. Ištrauktą šuniuką gelbėtojams teko šildyti antklodėmis.

Sekmadienį Bendrojo pagalbos centro numeriu 112 buvo gauti keturi pranešimai apie degančią žolę Norkaičių kaime, Tauragėje Miško gatvės gale, J.Tumo-Vaižganto gatvėje prie Oko miško ir Sandėlių gatvėje.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras