Savaitės pradžioje „pasižymėjo“ nepilnamečiai(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-09-05 08:32

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Savaitės pradžioje Tauragės komisariato suvestinėje pasižymėjo nepilnamečiai jaunuoliai. Gautas vienas pranešimas apie smurto protrūkį, kitas – apie bandymą parduoti orinį pistoletą.

Pirmadienį gautas pranešimas, kad 23.30 val. automobilių stovėjimo aikštelėje Moksleivių alėjoje du nepilnamečiai jaunuoliai smurtavo prieš 53 metų amžiaus vyrą. Suvestinėje teigiama, kad vyrui sukeltas fizinis skausmas. Apie rimtesnius sužalojimus nepranešta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Antradienį gautas 34-erių moters pareiškimas, kad jos 14-metis sūnus be mamos žinios pasiėmė „Airsoft“ orinį pistoletą „CP 99 Compact“ ir nešė jį parduoti nepažįstamiems asmenims. Tikėtina, kad jaunuolis siekė „užsidirbti“ apmaudamas mamą, tačiau liko apmautas pats. Kaip vėliau paaiškėjo, vienas iš nepažįstamų vaikinų paėmė į rankas orinį pistoletą, neva norėdamas jį apžiūrėti, ir su savo draugu nieko nesakę pasišalino. Žinoma, už ginklą taip ir nesumokėjo. Tokiu būdu buvo įvykdyta atvira vagystė. Nuostolis 140 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras