Sankryžoje susidūrė trys automobiliai(10) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-08-03 11:53

Mortos Mikutytės nuotraukos

Šiandien apie 13 val. Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje kilo eismo įvykis. Susidūrė trys automobiliai.

Avaringoje sankryžoje prie didžiojo turgaus šiandien susidūrė trys automobiliai – „Renault“, „Citroen“ ir BMW X5. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos visos tarnybos, laikinai sutrikdytas eismas.

Iškviesti ugniagesiai, įtariant, kad viename automobilių prispausta moteris. Tačiau praeiviams pavyko atidaryti automobilio dureles ir ji pati išlipo iš aplamdytos transporto priemonės.

Įvykio vietoje stoviniavęs „Citroen“ vairuotojas pasakojo, kad laukė prie sankryžos, norėdamas išvažiuoti iš Bernotiškės gatvės, kai staiga į jo automobilį trenkėsi „Renault“. Vyro teigimu, mašina tiesiog perskrido per jį.

– „Renault“ važiavo nuo „Maximos“ pusės ir staigiai suko į Bernotiškės gatvę. Tada užvirto ant mano mašinos kapoto ir nulėkė į kapinių tvorą, – pasakojo vienas nukentėjusių vairuotojų.

Netoliese buvusi „Renault“ vairuotoja pareigūnams tikino sankryžoje jokių automobilių nepastebėjusi. Esą dabar jos automobilis jau nebepataisomas.

BMW visureigis nukentėjo bene mažiausiai. Kito liudytojo teigimu, „Renault“ pirmiausia susidūrė su BMW markės automobiliu, važiavusiu Dariaus ir Girėno gatve nuo miesto centro, ir tik tada trenkėsi į „Citroen“. Pareigūnai vis dar dirba sankryžoje ir aiškinasi tikslias įvykio aplinkybes.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras