Sankryžoje prie turgaus – vėl avarija (42) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-10-13 07:07

Autorės nuotrauka

Kol savivaldybės klerkai, „Tauragės regiono keliai“ ir Kelių direkcija derina darbus dėl šviesoforų įrengimo sankryžoje prie Tauragės didžiojo turgaus, čia įvyko dar viena nelaimė. Šįkart nukentėjo ne tik mašinos, elektros skaitiklių dėžė, bet ir partrenkta pėsčioji. 

Nelaimė Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje įvyko šįryt, prieš aštuonias, per patį eismo piką.  Dariaus ir Girėno gatvės 59 namo gyventoja šįkart pirmiau pastebėjo namuose dingusią elektrą, o paskui tik pamatė, kad jų kieme ant skydinės vėl užlėkusi mašina. Namo šeimininkė dar nespėjo atsiimti pinigų iš draudimo po avarijos gegužės pabaigoje.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo automobilio „Seat Leon“ keleivis, jie važiavo tiesiai Dariaus ir Girėno gatve nuo Skaudvilės pusės.  Į juos trenkėsi ir nuo smūgio į kampinio namo kiemą nubloškė Bernotiškės gatve, nuo „Norfos“ prekybos centro pusės, važiavusi „Peugeot 607“. 

– „Peugeot“ smogė į mūsų mašinos vairuotojo pusę. Vairuotojas  sužalotas nestipriai. Jam skauda petį, ranką. Tačiau autoįvykio metu partrenkta pėsčioji. Ją išsivežė greitosios medicinos pagalbos automobilis, – sakė „Seat Leon“ keleivis.

Pirminiais policijos duomenimis, sužalota pėsčioji prieš įvykstant nelaimei stovėjo ant šaligatvio.

Po avarijos šioje sankryžoje susidarė dar didesni kamščiai, eismą joje reguliavo policijos pareigūnas, tačiau, matėsi, kad daugelis vairuotojų primiršę kelių eismo taisykles tai yra reguliuotojo rodomas reikšmes.

Ne tik namo šeimininkė, bet ir įvykio liudininkai vėl piktinosi, kad šioje sankryžoje nėra šviesoforo.  

– Prie policijos komisariato šviesoforus įrengė, o čia, magistraliniam kelyje delsia. Ar laukia tragedijos? – piktinosi praeivė.

Skaityti komentarus (42) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras