Ramzį nušovęs A.Komskis Klaipėdos teismo prašo papildomos ekspertizės(5)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-09-14 14:13

Arvydas Komskis su savo advokate Aušra Ručiene. Autorės nuotrauka

Klaipėdos apygardos teismas rugsėjo 7-ąją pradėjo nagrinėti ažiotažą visuomenėje sukėlusią pasieniečių šunį Ramzį nušovusio Arvydo Komskio bylą. Byla nagrinėti Klaipėdos teismui perduota, kai A.Komskis apskundė jam nepalankų gegužę paskelbtą Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendį. Tauragės teismas buvo konstatavęs, kad vyras šunį nušovė tyčia.

Šių metų gegužės 19-ąją Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Elena Bartulienė paskelbė Arvydui Komskiui nepalankų verdiktą – jis pripažintas kaltu, tačiau belangės išvengė. A.Komskiui Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendžiu skirta beveik 5500 Eur bauda. Be to, konstatuota, kad vyras privalo atlyginti pasienio tarnybai patirtus nuostolius – per 8000 Eur. Šautuvą, kuriuo buvo nušautas šuo, Tauragės teismas nurodė konfiskuoti.

Pasieniečių šunį Ramzį 2016 metų rugsėjį A.Komskis nušovė medžiodamas. Teismui jis teigė, kad tai padarė netyčia, gindamasis. Kaip tik tuomet miške netoli Nemuno, Pagėgių savivaldybės Bitėnų kaimo prieigose, vyko kontrabandininkų sulaikymo operacija. Ramzis persekiojo nuo pareigūnų sprukusį vyrą. Su Tauragės teismo nuosprendžiu A.Komskis nesutiko ir apskundė jį Klaipėdos apygardos teismui. 

Klaipėdos teismas A.Komskio bylą atvertė rugsėjo 7-ąją. Į jos nagrinėjimą kaltinamasis atvyko.  

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Klaipėdos apygardos teismo atstovė spaudai Laima Domarkienė, teismo posėdyje buvo išdėstyta bylos esmė, pagarsintas A.Komskio apeliacinis skundas, kuriuo prašoma panaikinti Tauragės rajono apylinkės teismo nuosprendį ir kaltinamąjį išteisinti. Taip pat prašoma atlikti įvykio Bitėnų miške įrodymų tyrimą ir skirti papildomą ekspertizę.

Klaipėdos apygardos teismo teisėjų kolegija posėdžio metu sprendė klausimą dėl prašymo atlikti tyrimą ir dėl ekspertizės skyrimo. Nutarta prašymą tenkinti iš dalies – atlikti įrodymų tyrimą į kitą posėdį iškviečiant apklausai specialistus, rengusius išvadą. Po apklausų bus sprendžiama, ar teismui pakanka jų paaiškinimų dėl įvykio aplinkybių, ar papildomai reikės skirti ir ekspertizę.

Artimiausias posėdis šioje byloje numatytas spalio 5 d.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras