Policija pranešė: Saugaus eismo dieną dingęs įrenginys atsirado (2)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-04-10 15:20

Saugaus eismo dienai skirto renginio metu dingo „girtumo“ akiniai. Autorės nuotrauka 

Savaitgalio įvykių suvestinėje užregistruoti keturi pranešimai apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Trys vagystės ir smurtas artimoje aplinkoje. Vienas pranešimas – apie vagystę, kuri įvykdyta policijos komisariato organizuoto renginio metu. Iš palapinės dingo renginio partnerio – Tauragės visuomenės sveikatos biuro – mokymo priemonė. 

Penktadienį „Swedbanko“ patalpose 84-erių metų Tauragės rajono gyventoja, nusiėmusi pinigų iš savo sąskaitos, pametė mokėjimo kortelę, ant kurios buvo užrašytas PIN kodas. Kažkas rado mokėjimo kortelę ir nusiėmė joje buvusius 600 eurų.

Tos pačios dienos vakarą, apie 23 val., J.Tumo-Vaižganto gatvėje užpultas 28-erių metų tauragiškis. Vyrą užpuolė trys jam nepažįstami asmenys. Vienas užpuolikų lazda trenkė į dešinės rankos petį. Nukentėjusysis dėl sumušimo kreipėsi į gydymo įstaigą. Rimtų sužalojimų nenustatyta.

Sekmadienį iš „Vynotekos“ parduotuvės nenustatytas vyriškis pavogė du butelius alkoholinių gėrimų, kurių vertė – beveik 30 eurų. 

Sekmadienio vakarą neblaivi moteris policijai pranešė, kad sugyventinis ją puola peiliu, tačiau nuvykus pareigūnams smurtas nepasitvirtino. Pagalbą išsikvietusi 32-ejų metų moteris atvykus pareigūnams paaiškino, kad nori tik išvyti 37-erių metų sugyventinį iš namų. Abiem nustatytas sunkus girtumas. Šiandien rytą toji pati porelė vėl sukėlė ant kojų pareigūnus. Anot Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus specialistės Kristinos Eskienės, pranešimas apie smurtą artimoje aplinkoje vėl nepasitvirtino.

Į policiją kreipėsi ir Tauragės visuomenės sveikatos biuras. Pranešta, kad Pilies aikštėje Saugaus eismo dienai skirto renginio metu palapinėje nuo stalo dingo mokymo priemonė – akiniai, kuriais imituojamas girtumo pojūtis. Nuostolis – 200 eurų. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė, vagystė įvykdyta, kai prie kito stalo palapinėje policijos pareigūnės rengė viktoriną. Tuo metu prasidėjo kruša ir į palapinę suėjo daug žmonių.

– Užsidėjęs šiuos akinius žmogus gali pajausti, kaip pavartojus alkoholio sutrinka koordinacija. Maža viltis, kad akinius kas nors pasiėmė netyčia vietoj prizo už dalyvavimą viktorinoje, nes pareigūnės leido dovanėles pasiimti patiems, – žurnalistei sakė D.Genienė.  

Kaip šiandien, 16.20 val., šiai informacijai pasirodžius viešumoje, pranešė policijos komisariato atstovė, dingę akiniai atsirado: juos netyčia buvo paėmusi viktorinoje dalyvavusi moksleivė. Ikiteisminis tyrimas nutrauktas.  

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras