Po eismo įvykio vairuotojas įpūtė 3,11 prom.(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-01-07 12:44

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnai buvo informuoti apie eismo įvykį Aerodromo gatvėje. Nelaimę sukėlė neblaivus vairuotojas. O sekmadienio naktį policininkai įsikišo į muštynes.

Šeštadienį 17.50 val. pareigūnai iškviesti į Aerodromo gatvę dėl eismo nelaimės. 30-mečio vairuojamas „Fiat Multipla“ trenkėsi į 32-ejų vyrui priklausantį „Ford“. Abi transporto priemonės buvo apgadintos.

Kaip vėliau paaiškėjo, „Fiat Multipla“ vairuotojas buvo neblaivus. Alkoholio matavimo prietaisas parodė 3,11 prom. girtumą. Tai prilyginama sunkiam girtumo laipsniui. Vyriškis pristatytas į Tauragės ligoninę medicininei apžiūrai ir vėliau buvo sulaikytas, uždarytas į areštinę.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Sekmadienio naktį, apie 1.17 val., Vytauto gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje 18-metis jaunuolis sumušė du 19-mečius ir keliskart spyrė į 20 metų vaikinui priklausantį „Toyota Avensis“ automobilį. Šis po smūgių liko įlenktas. Agresyviai nusiteikęs vos pilnametystės sulaukęs vaikinas pristatytas į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras