Perėjoje mirtinai partrenktas septynerių berniukas: įtariamas 36-erių vairuotojas sulaikytas (papildyta)(112)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-11-10 06:31

Avarijos momentas. Vaizdo kameros stop kadras

Šįryt Tauragę sukrėtė šiurpus įvykis. Dariaus ir Girėno bei Gedimino gatvių sankryžoje mirtinai partrenktas vaikas. Mašina, po kurios ratais žuvo vaikas, iš įvykio vietos pasišalino. Policija patvirtino, kad vaiką partrenkęs vairuotojas surastas. 

Policijai apie nelaimę pranešta 7.18 val. Praeivis pranešė, kad prie „Lidl“ prekybos centro ant važiuojamosios kelio dalies prie pėsčiųjų perėjos guli negyvas, galimai partrenktas septynerių metų vaikas. Ant važiuojamosios kelio dalies mėtosi transporto priemonės nuolaužos.

Žuvusiojo kūną nuo gatvės paėmė iškviesti „Dunokų“ darbininkai. 

Policijos pareigūnai prašė atsiliepti eismo įvykio liudininkus, mačiusius, kaip transporto priemonė partrenkė mažametį.Pirminiais duomenimis, vaiką partrenkė sunkvežimis. Policija prašo atsiliepti nuotraukoje matomos transporto priemonės savininką, kuris stovėjo prie pėsčiųjų perėjos ir matė eismo įvykį. Be to, prašoma visų vairuotojų, kurie nuo 7 val. važiavo šiuo kelio ruožu ir turėjo vaizdo registratorius, pranešti policijai, jei tik turi naudingos informacijos. Berniuką mirtinai partrenkęs sunkvežimis vežė medžio smulkinimui skirtą įrangą.

Įvykį mačiusių ir galinčių suteikti naudingos informacijos prašoma apie tai informuoti policijos budėtojų tel. (8 446) 20 270, anoniminiu policijos pasitikėjimo tel. (8 446) 61 952 arba bendruoju pagalbos tel. 112. 

Policija jau susisiekė su Miškų urėdija. Tačiau miškų urėdas Robertas Piečia patvirtino, kad jo vadovaujama urėdija tokio transporto neturi.Spėjama, kad toks medienai smulkinti skirtas sunkvežimis galėjo būti ne Tauragės įmonės. Įmonių, kurios galėtų turėti panašų transportą, vakarų Lietuvos regione gali būti dešimt ir daugiau. Miškų urėdija bendradarbiauja su policija, jai talkina ir Tauragės šilumos tinklai, į kurios teritoriją vežama mediena kurui. 

Komentatorių paminėtos Tauragės rajone, Mažonuose, veikiančios medienos perdirbimo įmonės "Brolenta" vadovas Vytautas Remeikis patikino, kad tokio medienai smulkinti skirto transporto jo vadovaujama įmonė neturi.

11.30 val. policija pranešė, kad eismo įvykį sukėlęs vairuotojas sulaikytas. Pirminiais duomenimis, sulaikymo metu jis buvo blaivus. 36-erių metų sunkvežimio vairuotojas apie 10 val. sulaikytas Mažonų seniūnijos Ridikiškės kaime. Kuriai įmonei priklauso vaiką partrenkęs automobilis, nepranešama.

Daugiau informacijos – antradieniniame „Tauragės kurjerio“  numeryje.

Skaityti komentarus (112) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras