Partrenkta į kelią dviračiu išvažiavusi penkiolikmetė(0) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-08-02 14:05

Daivos Žebelienės nuotrauka

Šiandien, apie 14.30 val., kelyje link Eržvilko, ties Milgaudžių kaimu, „Opel“ markės automobilis partrenkė penkiolikmetę dviratininkę, kai ši nesustodama išvažiavo į pagrindinę gatvę. Mergaitė iš avarijos vietos išvežta į ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu. Nuo smūgio skilo automobilio priekinis stiklas, juo važiavę žmonės, tarp kurių ir trijų mėnesių kūdikis, nenukentėjo.

Nelaimė įvyko netoli nukentėjusios dviratininkės namų. Paauglė iš Laukų gatvelės dviračiu išlėkė į pagrindinį kelią ir rėžėsi į automobilį, nors pastarojo vairuotoja Daiva, kiek įmanydama, stengėsi susidūrimo išvengti. Su ja važiavo dvi keleivės. Vairuotojos marti su dukra buvo mašinos gale. Jos nenukentėjo, tačiau moterys labai išsigando. 

– Kai pamačiau, kad dviratininkė nestoja, sukau į šalikelę, bet tuoj pat pamačiau, kad ten stovi kelio ženklas. Vėl sukau atgal į kelią. Maniau, kad apsiversime. Kai sustojau, pribėgom prie partrenktos dviratininkės, iškvietėm pagalbą, – dar virpančiu nuo streso balsu pasakojo vairuotoja.

Į įvykio vietą atskubėję medikai mergaitę išsivežė. Ji skundėsi nugaros skausmais. Policijos pareigūnai patikrino, ar vairuotoja blaivi. Nustatyta – blaivi.

Eržvilke gyvenanti Daiva sakė, kad mašiną vairuoja apie 17 metų, į avarinę situaciją pateko pirmą kartą.

Eismo įvykio metu dužo priekinis „Opel“ stiklas, dešinioji lempa, aplandytas mašinos sparnas, iškrito veidrodėlis.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras