Pareigūnams pasiūlytas kyšis – šampano butelis ir 248 eurai(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-12-27 14:30

Ne visi gyventojai supranta, kad kyšis „išpurvina“ – skelbia Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Šventinio laikotarpio pavyzdžiai tai tik patvirtina.

Pirmąją Kalėdų dieną Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuvykę į iškvietimą Tauragės rajone, Grineidžių k., dėl smurto artimoje aplinkoje, sulaikė neblaivų 52-ejų metų vyrą. Siekdamas išvengti atsakomybės, pareigūnams tarnybiniame automobilyje jis pasiūlė 248 eurų kyšį. Pareigūnai provokacijai nepasidavė, vyrą sulaikė ir nuvežė į areštinę.

Netrukus, Kalėdų vakarą, kiek po 18 val., Šilalės rajone, Kaltinėnų mstl., vyriškis siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už viešosios rimties trikdymą ir už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje pareigūnams siūlė šampano butelį.

Nei eurai, nei šampano butelis neišgelbėjo pažeidėjų nuo jiems gresiančios atsakomybės. Dėl nevykusių bandymų papirkti pareigūnus pradėti ikiteisminiai tyrimai. Vyrams gresia bauda arba areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Policijos pareigūnai primena, kad bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras