Nuo pastolių nukrito stogą dengęs darbininkas(0)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-08 06:33

Daivos Žebelienės nuotrauka

Trečiadienį į Tauragės ligoninę atvežtas darbo metu susižalojęs įmonės, veikiančios Tauragėje, Pramonės gatvėje, darbininkas. 43-ejų metų vyras nukrito nuo pastolių Pagėgių seniūnijoje, Bitėnų kaimo ūkyje.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad nelaimė įvyko apie 14 val. ūkyje Pagėgių savivaldybėje, Lumpėnų seniūnijoje, Bitėnų kaime, dengiant statomo objekto stogą. Vyras dėl patirtų sužalojimų nugabentas į Tauragės ligoninę. Policija pradėjo tyrimą dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo.

Į įvykio vietą Pagėgių savivaldybėje buvo nuvykę ir Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus inspektoriai, tačiau tyrimo jie nepradės, kadangi šis nelaimingas atsitikimas nėra priskirtas sunkiems. Darbininkas iš gydymo įstaigos jau išleistas į namus. Anot Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus vedėjo Raimundo Leonavičiaus, ūkininko ūkyje Tauragės įmonė dengė daržinės stogą. Darbininkas nukrito maždaug iš trijų metrų aukščio. 

Nelaimingą įvykį tirs įmonės dvišalė komisija ir policijos pareigūnai. Pastarieji aiškinsis, ar darbininkas buvo užsidėjęs šalmą ir ar turėjo apraišus, saugančius nuo nukritimo.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras