Neblaivus vairuotojas partrenkė pėsčiąjį (8) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-06-06 09:19

Daivos Žebelienės nuotrauka

Melioratorių gatvėje Saugos tarnybos G4S automobilis šįryt partrenkė ir sužalojo per gatvę ėjusį vyrą. Nukentėjęs pėstysis iš įvykio vietos išvežtas greitosios medicinos pagalbos automobiliu. Saugos tarnybos G4S darbuotojas, važiavęs žmogų partrenkusiu tarnybiniu automobiliu, buvo neblaivus. Žurnalistę jis tikino, kad vairavo ne jis, o jo draugas. 

Tuoj po 8 val. policijos pareigūnams pranešta, kad Tarailių gyvenvietėje, Melioratorių gatvėje, automobilis partrenkė vyrą. Į nelaimės vietą išskubėjo ir medikai. Nukentėjusysis į medikų automobilį buvo nuneštas neštuvais ir nuvežtas į ligoninę.

Eismo įvykio metu nuo smūgio suaižytas saugos tarnybos automobilio priekinis stiklas. Nukrito priekinis valstybinis mašinos numeris.

Policija patikrino mašina važiavusių abiejų vyrų blaivumą. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus viršininkas Kęstutis Lukošius „Tauragės kurjerį“ informavo, kad mašinos vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas. 

Įvykio vietoje „Tauragės kurjerio“ kalbintas vyras prisistatė esąs G4S darbuotojas, tačiau tikino, kad važiavo keleivio pusėje. Prie vairo esą sėdėjo jo draugas. Du vyrai saugos tarnybos automobiliu važiavo nuo VĮ „Regitra“ pusės link miesto. Vyras tikino, kad pėstysis staiga išėjo į gatvę, todėl vairuotojas nespėjo sustoti, nors važiavo negreitai.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras