Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Naujųjų išvakarėse – per plauką nuo tragedijos(7)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-01-09 14:07

Po tragedija galėjusio pasibaigti išpuolio kebabinėje dar nespėta įstatyti naujo lango. Autorės nuotrauka 

Gruodžio 31-osios rytą į darbą atėjusi kebabinės J.Tumo-Vaižganto gatvėje darbuotoja pastebėjo, kad išdaužtas šios viešojo maitinimo įstaigos lango stiklas. Viduje mėtėsi metaliniai šratai ir stiklainio, iš kurio išsiliejęs neaiškus dyzelino kvapą turintis skystis, duženos. Laimei, gaisras nekilo, kitaip pasekmės būtų žiaurios – daugiabutyje įrengtos kebabinės patalpose stovi keletas dujų balionų.  

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, kad išdaužtas kebabinės stiklas, pastebėta gruodžio 31 dieną, apie 9 val. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto sugadinimo.

Kebabinės direktorė Valentina Čeliauskienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad iš sudaužyto stiklainio išsiliejęs skystis turėjo dyzelino kvapą, dviejų litrų talpos stiklainio dangtelis buvo pajuodęs. Moteris spėja, kad kažkas turėjo tikslą patalpas padegti.

– Kebabinėje buvo keli dujų balionai. Laimei, nekilo gaisras. Pasekmės būtų buvusios žiaurios, – sakė V.Čeliauskienė.

Nors policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, moteris nesitiki, kad nusikaltėliai bus surasti. Teigė jau turinti karčios patirties. 2017 metų pabaigoje nuo chuliganų V.Čeliauskienė teigia nukentėjusi dar dukart. Abu kartus – spalį ir Kūčių išvakarėse tepalais buvo aptaškytas namas, kuriame ji gyvena.  

Pasak V.Čeliauskienės, po pirmojo išpuolio praėjus devynioms dienoms ji gavo pranešimą iš teismo, kad byla nutraukta, ji būsianti atnaujinta atsiradus įrodymams, tad antrą kartą policijai apie išpuolį nė nepranešė. Verslininkė sako su niekuo nekonfliktuojanti, niekas jai nėra grasinęs, tačiau ketina tiek kebabinėje, tiek namuose įrengti papildomas vaizdo stebėjimo kameras.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras