Naujametinį vakarą į butą įsiveržė užpuolikai(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-01-02 09:56

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Naujųjų metų išvakarės ir naktis šįkart neišsiskiria nusikaltimų ar nelaimių gausa. Policijos pareigūnų viešinamoje suvestinėje – smurtas, galimas dokumento klastojimas ir neblaivus vairuotojas.

Paskutinę 2018 metų dieną 11.45 val. pareigūnai sustabdė „Renault Master“ automobilį, vairuojamą 56-erių metų panevėžiečio. Po patikrinimo kilo įtarimas, kad automobilio kelių mokesčio metinė vinjetė gali būti suklastota. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vakare pareigūnų pagalbos prireikė 23-ejų metų vyrui. Šis informavo, kad 17.30 val. parėjus į namus Respublikos gatvėje iš paskos į butą įpuolė du vyrai. Šie namų šeimininką sumušė. Įtariamieji nebuvo sulaikyti. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Naujųjų metų pirmą vakarą policininkai Aerodromo gatvėje sustabdė „Ford Mondeo“ markės automobilį. Paaiškėjo, kad jį vairavęs 40-metis vyriškis neblaivus (1,98 prom. alkoholio). Tęsiant patikrinimą, išsiaiškinta, kad vairuotojas neturi teisės vairuoti transporto priemonę, o automobilis neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojai gresia baudžiamoji byla dėl vairavimo išgėrus.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras