Naktį mikrorajone pavogti du automobiliai (26)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-07-02 10:55

 Šis BMW automobilis dingo iš Ateities tako daugiabučio kiemo. Nuotrauka iš feisbuko.

Pirmadienio naktį Tauragėje pavogti du BMW markės automobiliai. Apie mašinų vagystes pranešimus išplatino patys tauragiškiai. Nukentėjusieji prašo visuomenės pagalbos. 

Pirmadienio rytą socialiniame tinkle tauragiškiai dalijosi informacija apie naktį Tauragėje įvykdytas mašinų vagystes ir prašė visuomenės pagalbos jų ieškant. Pranešta, kad iš Dainavos g. 12 daugiabučio kiemo pavogtas automobilis BMW, kurio valstybinis numeris JFJ 127, o iš Ateities tako 18 namo kiemo dingo tokios pat markės automobilis, kurio valstybinis numeris HOC 713.

Dainavos g. 12-ame name gyvenanti dingusio BMW (2007 m. gamybos) savininkė Iveta sakė, kad mašinos pasigedo prieš 8 valandą.

Ateities take prie 16-ojo namo stovėjusio automobilio (2006 m. gamybos) kita tauragiškių šeima pasigedo apie 8.30 val. Mašinoje buvo įrengta gamyklinė signalizacija su slapuku.

Iki pirmadienio vidurdienio iš Tauragės policijos komisariato redakcija negavo jokio pranešimo apie pradėtus tyrimus dėl vagysčių. Policijos komisariato suvestinėje paskelbtas pranešimas tik apie penktadienį Batakių miestelyje subadytas automobilio „Audi A3“ visas keturias padangas. 

Visą straipsnį skaitykite rytoj „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras