Miesto šventės renginiuose policija „sėmė“ girtus(9)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-04 14:13

Šeštadienio vakarą Vasaros estradoje fejerverkų pavyko sulaukti ne visiems. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Nors Tauragės miesto šventės renginių vietose alkoholis nebuvo parduodamas, o viešose vietose pasirodyti neblaiviam draudžia įstatymai, policijos komisariato pareigūnai sulaikė ne vieną neblaivų asmenį. Vienas įsisiautėjęs vyras gadino areštinės kameros turtą, jį tramdydamas susižalojo pareigūnas. 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2016 metų gegužės alkoholiniais gėrimais negali būti prekiaujama Tauragės miesto šventės, taip pat masinių renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienoms paminėti metu. Tačiau vietos politikų užmojis tauragiškius išmokyti blaiviai švęsti patinka ne visiems, ir ne tik verslininkams. Sausojo įstatymo laikosi ne kiekvienas. Pagrįstų įtarimų kelia susibūrimuose iš rankų į rankas keliaujantys gaiviųjų gėrimų buteliukai, o ir iš namų į renginius kai kurie ateina jau su kvapeliu.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Aušrinė Valantiejenė, Tauragės  miesto šventės renginių metu birželio 1–3 dienomis pareigūnams įkliuvo keturi neblaivūs žmonės. Tarp jų – ir svečias iš Gruzijos. Neblaivus vyras miesto gatvėse tauragiškių prašė, gal šie turi parūkyti „žolės“. Anot A.Valantiejienės, visiems įkliuvusiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai dėl alkoholinių gėrimų gėrimo viešose vietose arba pasirodymo neblaiviems viešose vietose. Už tai gresia bauda nuo 20 iki 100 eurų. Jei ne pirmas kartas – nuo 100 iki 200 eurų.

Pareigūnams įkliuvo ne tik apgirtę suaugusieji. Birželio 2 dieną „Liberty Beach“ paplūdimyje vykusio renginio metu užklupti trys neblaivūs nepilnamečiai ir dar vienas neturintis 20 metų.

Girtų buvo ir penktadienį, ir šeštadienį Vasaros estradoje vykusių koncertų metu. Keturiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Kiek vėliau pareigūnams teko grįžti į Vasaros estradą, kur prieš vidurnaktį kilo muštynės – trys prieš vieną. Kilus konfliktui 58-erių metų vyras trenkė kumščiu į galvą 49-erių metų vyrui. Kiti du – 38-erių ir 26-erių metų vyrai – nukentėjusįjį spardė taip, kad šis prarado sąmonę. Visi konflikto dalyviai iš įvykio vietos nuvežti į Tauragės policijos komisariatą. Smurtavusieji sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal dėl viešosios tvarkos pažeidimo. 

Po šventinio savaitgalio policija pranešė dar apie vieną tyrimą. Penktadienį, apie 21 val., į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato laikino sulaikymo patalpą dėl girtumo viešoje vietoje atvežtas 25-erių metų tauragiškis niokojo kameros turtą, kėlė pavojų grasindamas kitam sulaikymo patalpoje buvusiam žmogui. Bandant sulaikytąjį pervesti į kitą patalpą, jis pasipriešino pareigūnams, todėl policininkams teko panaudoti kovinių imtynių veiksmus ir surakinti vyrą antrankiais. Grumtynių metu 29-erių metų policijos komisariato areštinės vyriausiasis postinis nusibrozdino rankas. Po medikų apžiūros pareigūnas tęsia tarnybą. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl pasipriešinimo pareigūnams.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras