Miesto šventėje blaivūs buvo ne visi (5)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-06-06 10:49

Vasaros estradoje vykusio Marijono Mikutavičiaus koncerto metu nebuvo prekiaujama alkoholiu, tačiau girtų buvo. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Nuvilnijus šventiniams įspūdžiams Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pranešė apie policijai įkliuvusius neblaivius asmenis viešose vietose. Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu jau antrus metus miesto švenčių metu draudžiama prekiauti alkoholiu, šalies įstatymai draudžia ir juos vartoti viešose vietose ar pasirodyti šventėje neblaiviam. Tačiau tokių pažeidimų neišvengta, o svečias iš Suomijos policijai įkliuvo du kartus.

Nuo praėjusių metų gegužės Tauragės miesto švenčių, kitų masinių renginių, skirtų Lietuvos valstybės, nepriklausomybės atkūrimo, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienoms paminėti, metu alkoholiniais gėrimais prekiauti draudžiama. To ir nebuvo, tačiau į savaitgalio šventinius renginius kai kurie atvyko jau neblaivūs. Įtarimų kilo ir dėl turinio gaiviųjų gėrimų buteliukuose.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas, savaitgalį, birželio 3–4 dienomis, buvo nustatyta 10 neblaivių asmenų viešose vietose, du jų neblaivūs buvo M.Mikutavičiaus koncerte šeštadienį.

Anot pareigūno, du kartus neblaivus įkliuvo svečias iš Suomijos. Suomijos pilietis pareigūnams vieną dieną įkliuvo, kai neblaivus vairavo automobilį, o kitą dieną jam nustatytas neblaivumas viešoje vietoje.

Po savaitgalio policijos įvykių suvestinėje pranešta apie du buitinius konfliktus šeimose, jų metu sumuštos moterys. Smurtautojai –  48-erių metų vyrai buvo sulaikyti. Policija pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo savo šeimos nariams. Pirminiais duomenimis, neblaivus 48-erių metų vyras sugyventinę talžė kumščiais, tampė už plaukų, grasino nužudyti ir sudeginti namus. Kitas 48-erių metų vyras savo sutuoktinę ne tik mušė, bet ir smaugė.

Sekmadienio vakarą policijos pareigūnams pranešta, kad Vytauto gatvėje neblaivi motina neprižiūri savo vaikų. Nuvykę pareigūnai rado neblaivią (2,34 prom.) 34-erių metų moterį ir du mažamečius jos vaikus (gimę 2011 ir 2015 m.). Vaikai nuvežti į Tauragės vaikų globos namus. Vakar pareigūnai gavo socialinės darbuotojos prašymą patikrinti 42-ejų metų moters blaivumą, kuri nebesugeba prižiūrėti savo vaiko. Nuvykus policijos ekipažui moteriai nustatytas 2,48 promilės girtumas. Jos devynmetė dukra perduota laikinai močiutės globai. Apie neblaivią motiną pranešta Vaiko teisių apsaugos skyriui.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras