Judrioje sankryžoje sutrikdytas eismas(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-01-04 06:25

Tarp dviejų susidūrusių lengvųjų automobilių buvo sudėtinga pravažiuoti. Mortos Mikutytės nuotraukos

Ankstyvą rytą daugeliui skubant į darbus Gedimino ir Prezidento gatvių sankryžoje degant žaliam šviesoforo signalui susidūrė „Volkswagen“ ir „Ford“ markių automobiliai. Žmonės nenukentėjo.

Šįryt apie 7.50 val. užfiksuotas eismo įvykis visai prie pat Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Kone kaktomuša susidūrė vyro vairuojamas „Volkswagen“ ir moters „Ford Mondeo“. Į šalis pabiro automobilių detalės.

„Ford Mondeo“ vairavusi moteris automobilio gale specialioje kėdutėje vežėsi vaiką. Laimei, įvykio metu žmonės nenukentėjo. Tik pačiu judriausiu ryto metu laikinai buvo sutrikdytas eismas.

Vairuotojai pasakojo abu važiavę priešpriešiais Gedimino gatve. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui nuo mikrorajono atvažiuojanti „Ford Mondeo“ vairuotoja suko į kairę, į Prezidento gatvę. Nepastebėjus tiesiai atvažiuojančio „Volkswagen“ ir įvyko susidūrimas.

Vairuotojams tarpusavyje aiškinantis įvykio aplinkybes priėjo pilietiškas vyriškis. Jis paaiškino matęs įvykį ir galintis paliudyti aplinkybes. Tačiau vairuotojai sutarė dėl aplinkybių ir ketino patys užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras