J.Tumo-Vaižganto gatvėje partrenkta dviratininkė (7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-14 12:13

Daivos Žebelienės nuotrauka

Apie 13.30 val. J.Tumo-Vaižganto gatvės sankryžoje automobilis „Peugeot“ partrenkė dviratininkę. Moteris dviračiu važiavo per pėsčiųjų perėją. Pirminiais duomenimis, solidaus amžiaus moteris sužalota nesunkiai, iš įvykio vietos ją medicininei apžiūrai nusivežė greitosios pagalbos medikai.   

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė automobilio „Peugeot“ vairuotojas, tauragiškis Jonas, moteris pėsčiųjų perėjoje nuo dviračio nenulipo. Esą per perėja važiavo gana greitai. Vyras mašina važiavo J.Tumo-Vaižganto gatve, o dviratininkė M.Mažvydo gatve nuo geležinkelio pusės.

– Bandžiau išvengti susidūrimo išvažiuodamas į kitą eismo juostą. Mašina dviratį kliudė keleivio pusės šonu. Kiek mačiau, pargriuvusi moteris nusibrozdino koją ir susitrenkė galvą. Esu blaivus, policijos pareigūnai patikrino mano blaivumą, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo „Peugeot“ vairuotojas.

Vairuotojas sakė, kad mašiną vairuoja daug metų, tačiau avarijos niekada nebuvo sukėlęs. Tik į jo vairuojamą automobilį buvo kitas vairuotojas įvažiavęs. 

Eismo įvykio metu nubrėžtas mašinos keleivio pusės šonas. Dviratis nesulamdytas.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras