Išgėrusių vairuotojų nemažėja – sulaikyti dar trys(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-07-16 11:31

Mortos Mikutytės nuotrauka

Policijos pareigūnų išplatinta savaitgalio įvykių suvestinė rodo, kad atsakomybės didinimas už vairavimą išgėrus didelės naudos neduoda. Sučiupta po vieną neblaivų vairuotoją penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.

Penktadienis ir dar 13 diena – šis derinys ne itin sėkmingas buvo BMW vairuotojui. 15.38 val. Papušynės kaime jis sučiuptas neblaivus prie vairo. Šio kaimo Šilalės gatvėje sustabdytą BMW 740 vairavęs 44-erių metų vyras įpūtė 2,82 prom.

Šeštadienį Balskų kaime sustabdytas „VW Passat“ markės automobilis. Plynosios gatve važiavęs 24-erių jaunuolis kelio vingyje nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į kelio ženklą. Vyras iš eismo įvykio vietos pasišalino, apie tai nepranešęs policijos pareigūnams. Kaip vėliau paaiškėjo, jis neturėjo teisės vairuoti ir buvo neblaivus – alkoholio matavimo prietaisas parodė 1,89 prom.

Sekmadienį sučiuptas ir trečias neblaivus vairuotojas. Šįkart – Tauragėje, Stoties gatvėje. 32-ejų metų vyriškis vairuodamas „Citroen Xsara“ nepasirinko saugaus atstumo ir, apsisukdamas automobilių stovėjimo aikštelėje, atsitrenkė į „Peugeot 806“ bei pasišalino iš įvykio vietos. Vėliau paaiškėjo, kad vyras vairavo neturėdamas tam teisės ir būdamas neblaivus – alkotesteryje sužibę skaičiai nemenki – 3,06 prom.

Visi trys vairuotojai buvo sulaikyti.

Policijos pareigūnai dėl vairavimo išgėrus, kai alkoholio kiekis viršija 1,5 promilės, pradėjo ikiteisminius tyrimus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras