Į avariją pateko kariškių mašina – yra sužalotų(6) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-02-20 15:03

Daivos Žebelienės nuotrauka

Kelyje Tauragė–Jurbarkas į kariškio vairuojamą „Chevrolet“ automobilį įsirėžė „Opel“ markės autovežis. Trys kariškių mašinos keleiviai iš įvykio vietos išvežti greitosios medicinos pagalbos automobiliu. 

Nelaimė kelyje Tauragė–Jurbarkas, ties posūkiu į Sakalinės kaimą, kur įsikūręs Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas, įvyko apie 16 valandą. Autovežis važiavo link Tauragės, o kariškių mašina – į batalioną.

Autovežio vairuotojas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad galbūt jis laiku nesureagavo į kariškių automobilį ir nespėjo sustoti.

– Suklaidino raudonos amerikietiškos mašinos lempos. Ir stopų, ir stabdžių vienodai raudonos, – sakė autovežį vairavęs vyras.

Įvykio metu aplamdytas autovežio priekis, juo važiavęs vairuotojas ir keleivis nenukentėjo. Tačiau medikų pagalbos prireikė trims kariškių mašinos keleiviams. Karine mašina važiavo septyni žmonės – penki gale ir du priekyje. Nukentėjo trys sėdėję mašinos gale. Pirminiais duomenimis, žmonės nukentėjo nestipriai.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai patikrino vairuotojų blaivumą. Abu buvo blaivūs.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras