Chuliganai dažais „išgražino“ Batakius(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-07-10 07:58

Batakių seniūnijos administracinio pastato kolonas teks perdažyti. Tauragės AVPK nuotrauka

Batakių miestelyje siautėjo chuliganai – dažais išterlioti šaligatviai, kelio ženklai. „Išgražintos“ ir seniūnijos administracinio pastato kolonos. Seniūnas kreipėsi į policijos pareigūnus.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Batakių seniūnijos turto sugadinimo. Į pareigūnus kreipėsi Batakių seniūnas Jonas Juozapaitis. Jis informavo, kad atėjęs į darbą pastebėjo apipieštas tris administracinio pastato kolonas. Taip pat miestelyje aptikti tokios pat spalvos dažų balionėliu išpaišyti trys elektros stulpai, skelbimų lenta, du informacijos stendai, grindinio plytelės ir du kelio ženklai.

„Tauragės kurjeriui“ seniūnas J.Juozapaitis sakė, kad piešiniai nė iš tolo nepriminė neretai įdomių ir įspūdingų grafiti darbų. Net nušveitus ant kolonų liko raudonos žymės, tad visas jas teks perdažyti. O valant dažus nuo kelio ženklų kartu su chuliganų paliktais dažais ėmė trintis ir pačių ženklų spalvos. Panašu, kad išterliotus ženklus teks keisti.

Iš viso skaičiuojama, kad seniūnijai padarytas 557 eurų nuostolis. Pareigūnai tiria įvykio aplinkybes. Deja, seniūnas tikino tik girdėjęs miestelyje gandus, kad tai padarę ne vietiniai paaugliai.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras