Praeivių akivaizdoje – įtariamų telefoninių sukčių sulaikymo operacija(10) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-02-23 12:26

Patikrinti ir sulaikyti jaunuoliai nuvežti į Policijos komisariatą. Autorės nuotrauka  

Šiandien vidurdienį prie miesto pilies Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, praėjus vos penkioms minutėms po įvykdyto nusikaltimo, sulaikė tris telefoniniu sukčiavimu įtariamus jaunuolius. Automobiliu BMW važiavusiems įtariamiesiems buvo užkirstas kelias, vyrai surakinti antrankiais. 

Apie policijos pareigūnų vykdomą sulaikymo operaciją redakcijai pranešė įvykį pastebėjęs pašalietis. Atskubėjusi į įvykio vietą žurnalistė spėjo pamatyti, kaip kriminalistai apieškojo sulaikytuosius, netrukus surakintus antrankiais jie įtariamuosius nuvežė į policijos komisariatą. Sulaikomi jaunuoliai nebuvo agresyvūs.

Kaip „Tauragės kurjerį“ jau po sulaikymo operacijos informavo Tauragės policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė, policijos pareigūnai sulaikė tris jaunuolius, kurie, kaip įtariama, ką tik buvo įvykdę nusikaltimą. Jaunuoliai įtariami telefoniniu sukčiavimu – apgavo senyvo amžiaus moterį. Moteriškei į stacionarų telefoną paskambinęs asmuo prisistatė policijos pareigūnu ir nurodė, kad namuose laikomi pinigai gali būti netikri, todėl moteris juos turinti pateikti tyrimui. Moteris buvo įkalbėta esą atvykusiam pareigūnui atiduoti pinigus.

Visi sulaikytieji – pilnamečiai. Du jų policijos pareigūnams jau žinomi.

Kaip įtariama, nusikalstamu būdu įgyti pinigai buvo rasti sustabdytame automobilyje. Šiuo metu įtariamieji 48 valandoms sulaikyti ir yra areštinėje. Rytoj bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras