Moterį galimai nužudęs vyras nusišovė (25)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-02-15 09:31

Vilmos Martišiutės kūnas rastas automobilyje Daržų gatvėje. Redakcijos nuotrauka 

Šįryt Daržų gatvės gyventojus suneramino prie gydytojo Vytauto Ambrozos našlės namo atskubėjęs policijos pareigūnų būrys.Tauragės policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė informavo, kad namo kieme stovinčiame automobilyje rastas 44-erių metų moters kūnas be gyvybės ženklų.

Pranešimas gautas iš fizinio asmens 8.54 val.

Įvykio vietoje dirbę Tauragės policijos komisariato pareigūnai aplinkybių nekomentavo, tačiau žurnalistės į kiemą neleido.

Kol kas laukiama atvykstant ekspertų.

Apie vidurdienį pranešta, kad Tauragėje, Daržų gatvės name, rasta negyva moteris, pirminiais duomenimis, nužudyta. Pareigūnai išsiaiškino, kad ji – 1972 m. gimusi klaipėdietė Vilma Martišiutė. Moteris šeštadienį, apie 17 val., iš Klaipėdos autobusų stoties į Rietavą maršrutiniu autobusu Klaipėda–Šilalė, važiavo į Rietavą. Pranešama, kad moteris vyko į darbo pokalbį.

Kriminalistai kruopščiai apžiūrinėja kieme rastą automobilį. Policija praneša, kad moters kūnas su šautinėmis žaizdomis.

Kaip ji atsidūrė Tauragėje, aiškinamasi.

 

Policija praneša šiuo metu ieškanti įtariamojo, kuris galimai nužudė Vilmą Martišiutę. Galimas įtariamasis – 1964 m. gimęs Rolandas Ambroza, gyvenantis Tauragėje. Šis vyras gali vairuoti automobilį „Peugeot 605“, valst. Nr. AOM 454.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pastebėjus įtariamąjį ar šį automobilį nedelsiant pranešti policijai. Visuomenės prašoma šia žinia dalintis su pažįstamais ir draugais. 

15.30 val. Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad ieškotas automobilis  „Peugeot 605“, valst. Nr. AOM 454, rastas Tauragėje. 

Visą dieną, ieškodami įtariamojo žudiko, miestą šukavo gausios policijos pajėgos. Įtariamasis Rolandas Ambroza nusišovė vos prieš pusvalandį, kai jo į Žalgirių mikrorajoną, gavę pranešimą, sulaikyti atvyko policijos pareigūnai.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai, apie 19 val. buvo gautas pranešimas, kad įtariamasis pastebėtas su ginklu Tauragėje, Ateities take. Atvykus į nurodytą minėtą vietą gausioms pareigūnų pajėgoms, R. Ambroza nusišovė.

Skaityti komentarus (25) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras