Teismas pradėjo nagrinėti pasieniečių šunį Ramzį nušovusio Arvydo Komskio bylą(11)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-01-27 09:08

Arvydas Komskis. Autorės nuotrauka

Šiandien Tauragės rajono apylinkės teisėja Elena Bartulienė atvertė pasieniečių šunį Ramzį pernai rugsėjį nušovusio Arvydo Komskio baudžiamąją bylą – surengtas pirmas teisiamasis posėdis. Posėdžio metu paaiškėjo ir daugiau intriguojančių bylos detalių, kurias pareiškė kaltinimą palaikantis Tauragės prokuroras Gintautas Tranelis. Prokuroro teigimu, A.Komskis anksčiau yra nušovęs ir kitą šunį. 

Į pirmąjį teisiamąjį posėdį atvyko ne tik pats kaltinamasis Arvydas Komskis su advokate iš Kauno Aušra Ručiene, bet ir būrys liudytojų. Tačiau liudyti teisme jiems taip ir neteko – bylos nagrinėjime paskelbta pertrauka iki vasario 1 dienos. Mat A.Komskis paprašė į kitą teismo posėdį kviesti daugiau liudytojų – savo tėvą Vaclovą Komskį, kurį, A.Komskio teigimu, toje pat miško teritorijoje, kur jis nušovė Ramzį, pernai birželį apkandžiojo kitas šuo. Esą todėl A.Komskis, pamatęs pasieniečių šunį, išsigando ir nuo jo gynėsi.

Kaltinimą palaikantis prokuroras Gintautas Tranelis taip pat pateikė teismui prašymą į kitą teismo posėdį liudytoju kviesti ikiteisminį tyrimą atlikusį tyrėją Zigmą Pauparį. Jis, pasak G.Tranelio, ikiteisminiam tyrimui pateikė duomenis, kad A.Komskis anksčiau yra nušovęs kitą šunį, tačiau jo savininkai ikiteisminio tyrimo, susijusio su pasieniečio šuns Ramzio žūtimi, metu duoti parodymus atsisakė. Atsisakymo priežastys ir kito šuns nušovimo detalės esą bus pateiktos kito posėdžio metu.

Ieškovė šioje byloje – Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinė iš A.Komskio reikalauja atlyginti patirtą žalą ir priteisti iš jo 7181,77 Eur.

A.Komskis jam pateikiamus kaltinimus atmeta, tikina esąs nekaltas ir sako, kad nuo pasieniečių šuns gynėsi.

Išsamiau apie teismo procesą, jo detales ir apie ką teismo posėdžio pertraukos metu kalbėjosi A.Komskio advokatė bei prokuroras G.Tranelis – antradienio „Tauragės kurjerio“ numeryje. 

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras