Į avariją Tauragėje pateko Pagėgių savivaldybės meras(9)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-01-24 13:16

Margaritos Rimkutės nuotraukos 

Šiandien, apie 14 valandą, magistraliniame kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, ties posūkiu į Tauragės dvarą, į avariją pateko Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis. Vos prieš mėnesį šios savivaldybės nuomos būdu įgytas naujausio modelio „VW Passat“ aplamdytas stipriai, išbėgo radiatoriaus skystis. Žmonės nenukentėjo. 

Nelaimė įvyko, kai kirsdamas pagrindinį kelią automobilio „Volvo“ vairuotojas nepastebėjo tiesiai važiavusio Pagėgių savivaldybės „VW Passat“ ir į jį rėžėsi. „Volvo“ vairuotojas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad prieš atvažiuojant „VW Passat“ pagrindiniu keliu pravažiavo kitas automobilis su priekaba, jį praleido, o pastarojo nepamatė.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis sėdėjo keleivio vietoje. Įvykio metu nenukentėjo nei jis, nei Pagėgių savivaldybės administracijos vairuotojas. Nesužeista ir „Volvo“ keleivė.

Į eismo įvykio vietą atvyko policijos pareigūnų ekipažas, tačiau vairuotojai pasinaudojo teise patys užsipildyti eismo įvykio deklaraciją. Pareigūnai patikrino vairuotojų blaivumą.   

Netrukus po įvykio V.Komskis kitu automobiliu išvyko į Pagėgių savivaldybę. Pagėgių merą parvežė atsitiktinai pro šalį važiavęs Pagėgių gimnazijos direktoriaus pavaduotojas. Kita savivaldybės administracijos mašina atsiųsta vairuotojui parvežti.

Žurnalistės telefonu kalbintas V.Komskis sakė, kad į Tauragę buvo atvykęs darbo reikalais. Jis atviravo, kad po avarijos jam šiek tiek skauda nugarą, tačiau į medikus teigia nesikreipęs.

Pagėgių savivaldybės automobilis skiriamaisiais lipdukais nežymėtas. 

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras