Čiuožyklą Pilies aikštėje suniokojo chuliganai (5)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-01-23 13:34

Čiuožyklos ledas greičiausiai išdaužytas pačiūžomis. Gedimino Sakalausko nuotrauka

Čiuožykla Pilies aikštėje tauragiškiai ne tik džiaugiasi, atsirado ir niekdarių, kurie sutrupino dalį ledo. Miesto centre įrengtą čiuožyklą prižiūrintiems darbuotojams apmaudu dėl tokio elgesio. Bus bandoma išdaužytą ledą atkurti. 

– Skauda širdį, – sakė Sporto centro vadovas Gediminas Sakalauskas, pasiteiravus apie sekmadienį piktavalių išdaužytą čiuožyklos Pilies aikštėje ledą.

Pasak G.Sakalausko, sekmadienį, apie 16 val., šiek tiek atšilus orams, jis užsuko pažiūrėti, kaip išsilaikęs čiuožyklos ledas. Tai, ką pamatė, G.Sakalauską labai nuliūdino.

– Kai ledas suminkštėjo, kažkam panižo nagai ir pačiūžomis išdaužė dalį ledo, – spėjo Sporto centro vadovas. – Dar turim vilties, kad bus galima sulopyti ledą, nes ir orus praneša palankius, dar žmonės galėtų pasimėgauti žiemos malonumais.

Ledą bus bandoma lyginti – užpilti vandeniu.

Apie išdaužytą čiuožyklos ledą G.Sakalauskas pranešė savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui.

Šiandien popietę kalbintas miesto seniūnas Virginijus Žilius sakė apie incidentą nieko nežinantis.

– Aikštė filmuojama, dvi savaites saugomi įrašai, jie yra policijoje. Kiekvieną dieną prižiūrėjome ledą, bet kai atšilo oras, nevalėme. Matyt, kokie jaunuoliai pasidarbavo. Blogiausia, kad neaišku, kaip nustatyti nuostolį. Vandens neišnešė, ledas liko, nutvėrus ausį būtų galima nusukti, – pajuokavo seniūnas. – Pažiūrėsim, pasiųsiu darbininkus, palyginsim, jei reikės, užpilsim vandens.

Į policiją dėl incidento nesikreipta. 

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras