Avarijoje žuvo Pagėgių policijos pareigūnas (11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-01-24 14:10

Tauragės AVPK nuotrauka

Šiandien 13.55 val. kelyje Pagėgiai–Klaipėda į eismo įvykį pateko tarnybinis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato automobilis „Škoda Yeti“. Įvykio metu žuvo pareigūnas – 34-erių metų Pagėgių policijos komisariato vyriausiasis patrulis. Dar vienas pareigūnas sužeistas. Žuvusio pareigūno asmenybė neatskleidžiama. 

Bendrasis pagalbos centras žiniasklaidą netrukus informavo, kad numeriu 112 gautas pranešimas, kad Pagėgių savivaldybėje, kelyje Pagėgiai–Klaipėda, 3 km už Pagėgių, įvyko eismo įvykis, automobilyje yra prispaustas žmogus. Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota medikams, Tauragės apskrities vyriausiam policijos (AVPK) komisariatui.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės AVPK Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė, pirminiais duomenimis, skubių siuntų mikroautobusas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu policijos pareigūnų automobiliu „Škoda Yeti“. Eismo įvykio metu žuvo tarnybinį automobilį vairavęs 34-erių metų Pagėgių policijos komisariato vyriausiasis patrulis. Avarijoje taip pat sužeistas 43-ejų metų Pagėgių policijos komisariato tyrėjas. Sužeistasis nuvežtas į ligoninę. Į ligoninę nugabentas ir sužeistas mikroautobuso vairuotojas. Tarnybinis policijos automobilis važiavo pagal iškvietimą dėl mokykloje išdaužto lango.

Apie pareigūnų gyvybes nusinešusį įvykį netrukus buvo išplatintas ir Policijos departamento pranešimas spaudai. „Netekome savo šeimos nario, visos policijos bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Tomo artimiesiems“, – teigė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Tai jau 34-as policijos šalies pareigūnas, žuvęs tarnybos metu, nuo Lietuvos nepriklausomybės atgavimo.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras