Naktiniame klube susipliekė merginos (36)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-03-07 07:33

Autorės nuotrauka

Šeštadienio naktį muzikos klube „Rūsys“ merginoms skirtas vakarėlis neapsiėjo be incidento. Pirminiais duomenimis, merginos nepasidalijo šokių aikštele. Vienai jų prireikė medikų pagalbos. Apie 1.30 val. 25-erių metų vilnietė dėl patirtų sužalojimų buvo nuvežta į ligoninę. 

Tarp Tauragės jaunimo populiarus naktinis klubas kvietė merginas į smagų vakarėlį „Merginom skirta vakarėlių serija LADIES NIGHT OUT jau šiandien!“ ir skelbė, kad viešnias, į klubą atėjusias iki 23 valandos, įleis nemokamai ir vaišins šampanu. Po savaitgalio jau Policijos komisariatas pranešė, kad kovo 4 d., 1.35 val., klube tarp septynių merginų kilus konfliktui, viena jų, gimusi 1991 metais, dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į ligoninę Tauragėje.

Policijos komisariato atstovė spaudai Rūta Janavičiūtė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad skirtingų kompanijų merginos klube susimušė. Pirminiais duomenimis, konfliktas kilo merginoms šokant. Dvi kompanijos – dvi ir penkios merginos nepasidalijo vieta šokių aikštelėje. Vienai nukentėjusiajai dėl patirtų sužalojimų prireikė medikų pagalbos.

Policija po šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.  

Muzikos klubo „Rūsys“ klientų taisyklėse, kurios skelbiamos ir šio klubo feisbuko paskyroje, rašoma, kad apsaugos darbuotojai turi teisę pašalinti iš saugomo objekto asmenis, pažeidusius viešąją tvarką ar kitus klubo taisyklėse nurodytus reikalavimus. Įspėjama, kad taisykles pažeidę klientai gali būti neįleidžiami į klubą tam tikrą nustatytą laiką arba nebeįleidžiami niekada.

Muzikos klubo „Rūsys“ savininkas Šarūnas Paulikas „Tauragės kurjeriui“ vakar pakomentuoti, kas įvyko klube, negalėjo, esą tą vakarą klube nebuvo, buvo išvykęs ir dar nespėjo visko išsiaiškinti. Anot Š.Pauliko, su vyrais problemų nekildavo, o toks merginų poelgis jam išties esąs netikėtas. Gali būti, pasak Š.Pauliko, kad į konfliktą įsivėlusioms merginoms nuo šiol klubo durys bus užvertos.

– Saugumo reikalai patikėti apsaugos darbuotojams, todėl jie ir spręs, ar kitą kartą įleisti mušeikas į klubą, ar nebe, – sakė Š.Paulikas.

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras