Ieškomas daugiau kaip 10 tūkstančių eurų, kaip įtariama, pavogęs vyras(20)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-03-10 13:18

Tauragės policijos komisariatas praneša, kad Tauragės miškų urėdijoje kovo 9-ąją buvo pavogta stambi vienam šios įstaigos darbuotojui priklausanti pinigų suma. Internete platinamas urėdijos stebėjimo kamerų įrašas, kuris užfiksavo galimą vagį. 

Kaip šįryt pranešė Tauragės policijos komisariatas, vagystė pastebėta kovo 9-ąją. Pareigūnai informuoti, kad pinigus apie 15 valandą iš urėdijos pastato Vytauto gatvėje galėjo pavogti vidutinio amžiaus vyras. Kaip įtariama, įėjęs į urėdijos darbuotojo darbo kabinetą, vagis atidarė spintą ir iš darbuotojo striukės kišenės pagrobė piniginę, kurioje buvo stambi pinigų suma – 10 185 eurai ir asmeniniai dokumentai.

Tokią didelę grynųjų sumą urėdijos darbuotojas su savimi turėjo, nes po darbo valandų tądien buvo susitaręs pirkti automobilį.

Šiandien išplatintame urėdijos stebėjimo kamerų įraše matyti, kad į pastatą įėjęs vyras, kuris galimai apvogė įstaigos darbuotoją, vilkėjo tamsią striukę, mūvėjo juodą kepurėlę su snapeliu, o įeidamas į pastatą tvarkingai nusivalė kojas. Jei atpažinote šį žmogų, praneškite policijai. 

Skaityti komentarus (20) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras