Tauragės teismas konstatavo: Ramzį nušovęs Arvydas Komskis – kaltas(0)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2017-05-19 12:57

Autorės nuotrauka

Didžiulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusi pasieniečių šunį Ramzį nušovusio Arvydo Komskio byla Tauragės rajono apylinkės teisme baigta – teisėja Elena Bartulienė paskelbė nuosprendį. Belangės A.Komskis išvengė, tačiau jam skirta nemenka bauda. Be to, jis pasienio tarnybai turės atlyginti patirtus nuostolius.

Išklausyti nuosprendžio į teismo salę Arvydas Komskis iš Šilutės, kur gyvena, atvyko drauge su savo advokate Aušra Ručiene. Vyras buvo nekalbus ir kantriai stebėjo jį iš visų pusių filmuojančius didžiausių šalies televizijų žurnalistus.

Tauragės rajono apylinkės teismas nustatė, kad A.Komskis kaltas – pernai rugsėjį medžiodamas jis tyčia nušovė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės tarnybinį šunį Ramzį. Už tai jam skirta 5498 Eur bauda, kurią per šešis mėnesius jis turės sumokėti į Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą. Be to, A.Komskis privalės atlyginti pasienio tarnybai nuostolius – 8081 Eur.

Šautuvą, kuriuo buvo nušautas šuo, teismas nusprendė konfiskuoti, o kitą A.Komskio turimą ginklą – perduoti Tauragės policijos komisariatui, kad šis spręstų, ar vyras gali jį turėti.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

A.Komskio advokatė žurnalistus patikino, kad nuosprendį jos ginamasis skųs. Advokatės teigimu, Tauragės teismas, nagrinėdamas šią bylą, buvo subjektyvus. A.Ručienės nuomone, A.Komskis nekaltas, šunį jis nušovė gindamasis, nes šis jį puolęs.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras