Nesaugioje sankryžoje – per plauką nuo tragedijos (5) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-05-30 08:39

Autorės nuotrauka

Dariaus ir Girėno gatvėje, sankryžoje prie didžiojo turgaus, vėl – avarija. „Nissan“ markės automobilis po susidūrimo su „Fordu“ įlėkė į kampinio namo kiemą. Kirto gyvatvorę ir užlėkė ant elektros skaitiklių dėžės. Vos išvengta tragedijos – vos prieš kelias minutes viena namo gyventojų buvo prie elektros dėžės nusirašyti elektros skaitiklio rodmenų.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė „Nissan“ markės automobiliu važiavusio vyro dukra, jos tėvas važiavo tiesiai – Dariaus ir Girėno gatve iš prekybos centro „Maxima“, o „Ford“ markės automobilis suko iš Bernotiškės gatvės. Mašinos susidūrė. „Nissan“ įskriejo į gyvenamojo namo kiemą.

Namo gyventojai žurnalistei sakė tik išgirdę susidūrimo garsą, paties įvykio nematė.

Per 40 metų šiame name gyvenanti moteris pasakojo, kad avarijų šioje sankryžoje būta ne viena, į kiemą buvo įlėkę trys automobiliai. Avarijų metu sankryžoje  ne kartą žuvo žmogus. Kadaise buvo išverstas už tvoros stovėjęs kioskas. Ne tik namo šeimininkė, bet ir įvykio liudininkai piktinosi, kad valdžia nesirūpina, jog šioje vietoje būtų pastatytas šviesoforas.

– Ši sankryža nesaugi, – tvirtino ir „Nissan“ vairuotojo dukra.

„Nissan“ automobiliu važiavo trys žmonės. Vienai keleivei prireikė medikų pagalbos. Avarijos metu aplamdyti abu automobiliai.

Dariaus ir Girėno g. 59 namo gyventojai liko be elektros. Į įvykio vietą atvyko ne tik policijos pareigūnai, bet ir ESO atstovas.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras